“Obiad”
Restauracja Botanika — recenzja

Restauracja Botanika
Opis: Restauracja Botanika powstała z myślą o jedzeniu najwyższej jakości, a inspiracja to Kazimierski Park Krajobrazowy, odkrycia archeologiczne kuchni dawnych Słowian oraz najlepsza polskia kuchnia stworzona przez Modesta Amaro. Właściciele z zamiłowania do kuchni wegańskiej stworzy oddzielne znakomite menu wege. Zapraszamy!
Zrecenzowano 12 września 2019

Jedzonko smaczne, miejsce piękne i klimatyczne. Warto odwiedzać te restauracje będąc w Kazimierzu naszym kochanym

Dziękujemy, Maria K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bartekstefanski, Właściciel, Restauracja BotanikaOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Bardzo, bardzo dziękujemy, że odwiedzili Państwo naszą restaurację Botanika oraz poświęcili czas na napisanie miłego komentarza. Zapraszamy podczas kolejnej wizyty w Kazimierzu :) Prosimy upomnieć się o zasłużony rabat.

Zrecenzowano 7 września 2019

Jest pysznie i pięknie obsługa rewelacja zawsze doradzą i opowiedzą odnośnie wybieranego jedzonka.Ukłony dla Kucharza.

Dziękujemy, Dorota M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bartekstefanski, Manager, Restauracja BotanikaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Wspaniale bardzo dziękujemy :)

Zrecenzowano 6 września 2019

Wszystko bardzo pyszne!!!!Gorąco polecam!!!!!!
Obsługa bardzo miła !!!! Bardzo przyjemne miejsce miłe i przytulne !!!!!!

Dziękujemy, Julka T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bartekstefanski, Właściciel, Restauracja BotanikaOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Wspaniale, że byli Państwo naszymi gośćmi - dziękujemy za miłą opinię i docenienie naszych starań. Zapraszamy przy nastepnej wizycie w Kazimierzu.

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie: najlepsze gazpacho/chłodnik z papryki, jakie kiedykolwiek jadłam, znakomity rosół z domowym makaronem, soczyste kotleciki z puree oraz duszoną marchewka z groszkiem. Wszystko podane w sposób właściwy dla miejscowości słynącej z galerii malarstwa, Na ochłodę świeża lemoniada ziołowa. Pełnię chilloutu zapewnił oryginalny drink na bazie różowego ginu z syropem z płatków róży oraz...kotka Józefina, która kilkakrotnie podchodziła i sprawdzałam czy wszystko mamy.

Dziękujemy, Zarina B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bartekstefanski, Owner, Restauracja BotanikaOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Gazpacho cieszy sie dużą popularnością wśród naszych gości i bardzo nam miło, że Pani również smakował. Lunche w cenie 29 PLN za dwa dania z lemoniadą to dobra cena za wspaniałą jakość.
Zapraszamy ponownie podczas kolejnej wizyty w Kazimierzu :)

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Nie jestem tutaj po raz pierwszy i za kazdym razem restauracja zaskakuje mnie wystrojem i smacznym jedzeniem, polecam

Dziękujemy, Jaskulska

Bardzo nam miło. To wyjatkowa wiadomość, że nasi goście do nas wracają - motywuje nas to tworzenia nowych dań i wspaniałej atmosfery.

Restauracja Botanika — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Botanika? Podziel się wrażeniami!