“Świetne”
Restauracja Botanika — recenzja

Restauracja Botanika
Opis: Restauracja Botanika powstała z myślą o jedzeniu najwyższej jakości, a inspiracja to Kazimierski Park Krajobrazowy, odkrycia archeologiczne kuchni dawnych Słowian oraz najlepsza polskia kuchnia stworzona przez Modesta Amaro. Właściciele z zamiłowania do kuchni wegańskiej stworzy oddzielne znakomite menu wege. Zapraszamy!
Zrecenzowano 17 kwietnia 2019

Śietny hotel i restauracja. Obsługa tam jest bardzo miła. Ładne pokoje i piękne miejsce do spoczynku i spotkania ze znajomymi.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, glopglapganap
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bartekstefanski, Właściciel, Restauracja BotanikaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za napisanie wspaniałej opinii oraz za to, że wybrali Państwo naszą restaurację. Zapraszamy podczas kolejnej wizyty w Kazimierzu Dolnym.

Zrecenzowano 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niewielka restauracja, 300 m od rynku, działa w ramach hotelu Vincent. Klimatyczne miejsce, przyjemnie wykończone z dobra obsługa kelnerska. Ale najważniejsze jest jedzenie. A tu przemyślana karta, świeże i wysokiej jakości składniki, doskonale połączenia smaków, np. golonka i mus morelowy oraz kiszona marchew.
Ceny bardzo przyzwoite, jednym słowem gorąco polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, chotomek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bartekstefanski, Owner, Restauracja BotanikaOdpowiedź udzielona 11 kwietnia 2019

Wow to wspaniała opinia. Bardzo dziekujemy za wizytę i zapraszamy serdecznie podczas kolejnej wizyty w Kazimierz Dolnym.

Zrecenzowano 24 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęciły nas wielkie okna, przy których mieliśmy ochotę usiąść i wygrzewać się w cieple słońca świecącego tego marcowego dnia.. jednak pani kelnerce przeszkadzał wózek i prosiła nas żebyśmy się przesiedli (mimo ze w restauracji byliśmy tylko my). Tym sposobem wylądowaliśmy w ciemnej i zimnej sali i nici z pięknego widoku słonecznego dnia. Drugi minus za brak przewijaka w toalecie. Przy wizycie z dziećmi to podstawa, a zamontowanie go naprawdę nie jest skomplikowane. W menu dla dzieci jest informacja ze dla dziecka do 3 roku życia zupa gratis w momencie gdy rodzice zamawiają 2 dania główne. Zamówiliśmy rybkę oraz młode kurczę. Wydaje mi się ze to są dwa dania główne, mimo to zupa dla dziecka została doliczona do rachunku i nie chodzi mi o te 10zl... każdy rozumie o co. Rachunek zapłaciłam wg tego co na nim było. Ogólnie jedzenie smaczne, zaś jeśli chodzi o całokształt z przykrością nie polecam.
Przystawka, 2 dania główne, zupa dla dziecka i napoje 191zl

Termin wizyty: marzec 2019
3  Dziękujemy, kamilasterna
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy tu juz albo dopiero 3x. Bardzo smaczne dania. Tym razem pierogi z kasza gryczana i boczniakami salatka ziemniaczana kiedys tatar. Posilki elegancko podane w ilości właściwej do zaakceptowania. Wychodząc juz sie chce wracac bo pysznie elegancko. Czy drogo? Mysle ze obiad dla dwojga poza domem w obecnym polskim dobrobycie powyzej 100 zl to standard.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 218zbigniewb
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bartekstefanski, Owner, Restauracja BotanikaOdpowiedź udzielona 5 marca 2019

Cieszymy sie bardzo, że serwowane przez nas dania były smaczne i wyszliście zadowoleni. Wspaniałą wiadomością jest też fakt, że chcielibyście wrócić tuz po wyjściu z restauracji - to dla nas najlepsza rekomendacja. Zapraszamy ponownie i prosimy o upomnienie się o rabat u naszego Managera - Łukasza.

Zrecenzowano 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie, klimat, obsługa. Zdecydowanie miło spędzony czas. Polecam przez duże P!!! :)
Jeśli macie godzin, dwie, będąc w Kazimierzu warto zajść i coś zjesc

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Przemek F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bartekstefanski, Manager, Restauracja BotanikaOdpowiedź udzielona 5 marca 2019

Bardzo dziękujemy za świetną opinię. Zapraszamy rówiez na lunche codziennie od Pon do Piątku 12-16:00 w cenie 25 PLN 2 daniowy zestaw z lemoniadą.

Restauracja Botanika — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Botanika? Podziel się wrażeniami!