“Z przykrością nie polecam”
Restauracja Botanika — recenzja

Restauracja Botanika
Opis: Restauracja Botanika powstała z myślą o jedzeniu najwyższej jakości, a inspiracja to Kazimierski Park Krajobrazowy, odkrycia archeologiczne kuchni dawnych Słowian oraz najlepsza polskia kuchnia stworzona przez Modesta Amaro. Właściciele z zamiłowania do kuchni wegańskiej stworzy oddzielne znakomite menu wege. Zapraszamy!

Zachęciły nas wielkie okna, przy których mieliśmy ochotę usiąść i wygrzewać się w cieple słońca świecącego tego marcowego dnia.. jednak pani kelnerce przeszkadzał wózek i prosiła nas żebyśmy się przesiedli (mimo ze w restauracji byliśmy tylko my). Tym sposobem wylądowaliśmy w ciemnej i zimnej sali i nici z pięknego widoku słonecznego dnia. Drugi minus za brak przewijaka w toalecie. Przy wizycie z dziećmi to podstawa, a zamontowanie go naprawdę nie jest skomplikowane. W menu dla dzieci jest informacja ze dla dziecka do 3 roku życia zupa gratis w momencie gdy rodzice zamawiają 2 dania główne. Zamówiliśmy rybkę oraz młode kurczę. Wydaje mi się ze to są dwa dania główne, mimo to zupa dla dziecka została doliczona do rachunku i nie chodzi mi o te 10zl... każdy rozumie o co. Rachunek zapłaciłam wg tego co na nim było. Ogólnie jedzenie smaczne, zaś jeśli chodzi o całokształt z przykrością nie polecam.
Przystawka, 2 dania główne, zupa dla dziecka i napoje 191zl

Termin wizyty: marzec 2019
3  Dziękujemy, kamilasterna

Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy tu juz albo dopiero 3x. Bardzo smaczne dania. Tym razem pierogi z kasza gryczana i boczniakami salatka ziemniaczana kiedys tatar. Posilki elegancko podane w ilości właściwej do zaakceptowania. Wychodząc juz sie chce wracac bo pysznie elegancko. Czy drogo? Mysle ze obiad dla dwojga poza domem w obecnym polskim dobrobycie powyzej 100 zl to standard.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 218zbigniewb
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bartekstefanski, Owner, Restauracja BotanikaOdpowiedź udzielona 5 marca 2019

Cieszymy sie bardzo, że serwowane przez nas dania były smaczne i wyszliście zadowoleni. Wspaniałą wiadomością jest też fakt, że chcielibyście wrócić tuz po wyjściu z restauracji - to dla nas najlepsza rekomendacja. Zapraszamy ponownie i prosimy o upomnienie się o rabat u naszego Managera - Łukasza.

Zrecenzowano 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie, klimat, obsługa. Zdecydowanie miło spędzony czas. Polecam przez duże P!!! :)
Jeśli macie godzin, dwie, będąc w Kazimierzu warto zajść i coś zjesc

Dziękujemy, Przemek F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bartekstefanski, Manager, Restauracja BotanikaOdpowiedź udzielona 5 marca 2019

Bardzo dziękujemy za świetną opinię. Zapraszamy rówiez na lunche codziennie od Pon do Piątku 12-16:00 w cenie 25 PLN 2 daniowy zestaw z lemoniadą.

Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Mial być spokojny niedzielny obiad z rodziną. Stolik zarezerwowany. Po wejściu wskazano stolik q na nim brudna szklanka i serwetka brudna a na niej sztućce. Ok. Zamawiamy dwa zestawy dla dzieci z rosol m, 4 wody i resztę dan dla dorosłych. Woda 0.3l 8 zł / szt. Kelner przyniósł rosół z kury dla dzieci - kolor brązowy, z pianką lekka na wierzchu, w smaku nie umiałam stwierdzić czy lekko stary czy po prostu 100proc. Z proszku. Słony i sztuczny, bez ani jednego "oczka". Oddałam kelnerowi pytając z czego jest ten rosół: odpowiedz: " a z czego ma być? Dziś gotowany. Nie smakuje to zabieram. Odwrócił się na pięcie coś mówiąc pod nosem. W takim razie poprosiłam o rachunek. 4 wody i niejadalny naszym zdaniem ( całej czwórki) rosół 42 zl. Nie polecam. Rozumiem że rosół może być "inny" ale brak kultury osobistej nie do zaakceptowania.

Dziękujemy, Melisafra

Bardzo dziękujemy za przesłaną trudną dla nas opinię, jednak każda restauracja nawet tak dobra jak nasza musi czasami zmierzyć się z gorszym momentem. Możemy zapewnić, że nie stosujemy żadnych proszków oraz ulepszaczy. Gotojemy wszystko od początku do końca włacznie z pieczeniem chleba na zakwasie.
Rosół również jest gotowany na kurze - być może był zbyt słony z jakiego powodu - każdego dnia zupa zmienia swój smak - ten rosół był akurat gotowany tego dnia rano. Rosól jest to nasza propozycja dla dzieci i nie ma go w karcie dla dorosłych. Jeżeli kelner był nie uprzejmy jest to sprawa nieakcetowalna i bardzo przepraszamy z tego powodu - nie powinno mieć to miejsca. Cena 8 PLN za Cisowiankę Perlage to zwykła restauracyjna cena (nie jest to zwykła woda, lecz wysokiej jakości elegancka woda).
Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji i mamy nadzieję, że przy kolejnej wizycie w Kazimierzu da nam Pani jeszcze jedną szansę - zapraszamy obiad dla dzieci na nasz koszt.

Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczna kaczka z marynowana śliwka, sum z pęczakiem z pesto bardzo dobry, rosół tradycyjny domowy.
Dobra lokalizacja, ciekawy prosty wystrój , przestronne wnętrza i taras z duża ilością miejsc jedli ładna pogoda.
Herbaty ziołowe - dobre.
Ceny umiarkowane.
Olbrzymia kocica Józefina - jako zwierze domowe.

Dziękujemy, barbaraiwonaw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: bartekstefanski, Właściciel, Restauracja BotanikaOdpowiedź udzielona 14 lutego 2019

Bardzo dziękujemy za wizytę w naszej restauracji Botanika w Kazimierzu Dolnym. Wspaniale również, że poświęcili Państwo swój czas na napisanie opinii z wrażeń podcza wizyty oraz że jesteście zadowoleni - to dla nas największe wyróżnienie. Zapraszamy ponownie i prosimy o odebranie rabatu podczas kolejnej wizyty w naszej restaracji.

Restauracja Botanika — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Botanika? Podziel się wrażeniami!