“Nigdy więcej !”
Obiady Domowe — recenzja

Obiady Domowe
Opis: Obiady domowe Grazyny Watras powstaly w 1994 roku. Of wielu lat przygotowujemy dla panstwa dania tradycyjnej kuchni polskiej. Od godzin porannych nasza zaloga pracuje nad smakiem I swiezoscia serwowanych dan. Bardzo zalezy nam na satsfakcji naszych klientow. Pomieszczenia sa klimatyzowane. Mozna tez zrelaksowac sie w naszym ogrodku. Zapraszamy wszystkich serdecznie!!!
Zrecenzowano 20 września 2018

Totalna porażka ! Na obiad wybraliśmy się po przeczytaniu pozytywnych opinii na stronie. Był to jednak zły wybór. Po wejściu przywitała nas kelnerka i wręczyła menu. Na obiad, od złożenia zamówienia, czekaliśmy jednak pół godziny. Pierogi z jagodami były napompowane powietrzem i pryskały po przekrojeniu. w jednym znalazł się kamyk, pestka ? - coś twardego, co mogło stać się powodem złamania zęba, żurek smaczny ale chłodny, ziemniaki zapiekane miękkie, szkliste w środku, nasączone wodą. Okropność. Frytki mrożone z torebki, kupione w sklepie, przesączone tłuszczem, na brzegach suche i twarde. Dorsz smażony bez smaku i zapachu świeżej ryby. Następnego dnia miałem problemy z żołądkiem - nie wiem czy po żurku, gołąbku czy tych ziemniakach. Pani kelnerka zapraszała ponownie ale ja z tej propozycji nigdy nie skorzystam. I szczerze odradzam innym osobom chcącym zjeść obiad w Kazimierzu.

Dziękujemy, Turysta123123
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018

Bardzo smaczne jedzenie , sympatyczne miejsce , szczerze polecam , przy następnej wizycie w Kazimierzu Dolnym na pewno tu przyjdę

Dziękujemy, Krzysztof K
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie, miła domowa atmosfera. Polecam☺☺☺Kto raz odwiedzi to miejsce to z pewnością przyjedzie tu po raz kolejny

Dziękujemy, Armi M
Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Stolowalismy sie codziennie w Obiadach Domowych na urlopie. Jest tu bardzo smacznie I czysto. Ceny sa przystepne. Przemila obsluga. Codziennie nowe dania. Przyjaznie dla rodzin z dziecmi.

Dziękujemy, Guide797666

Obiady Domowe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Obiady Domowe? Podziel się wrażeniami!