“Okropna”
Provincia — recenzja

Provincia

Ciasto z gąbki
Sos pomidorowy chyba na bazie kwaśnej śmietany
a sól, przepraszam, ser tak solony, że aż wykręca.
Dodatkowo pizza podana na papierowym talerzyku, masakra
Dziękuję, nie wrócę.

Dziękujemy, bogusienka

Czas oczekiwania na zamówienie-tragedia. Czekaliśmy 50minut na zrealizowanie zamówienia. Pizza była smaczna.

Dziękujemy, Karolina W
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Pizza całkiem smaczna. Papierowe talerzyki nic strasznego. Niestety w lokalu nie ma toalety... Nie ma jak umyć rąk nie mówiąc o załatwieniu innej sprawy :)
Miejskie toalety w pobliżu były nieczynne...

Dziękujemy, Ewa M
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal trochę niepozorny, jednak pizza najlepsza jaką jadłem w Kazimierzu. Jak będę jeszcze raz w Kazimierzu to na pewno ich odwiedzę. Warta swojej ceny. Zamowienie przy barze a obsługa przynosi do stolika. Polecam.

Dziękujemy, jareckyP
Zrecenzowano 15 czerwca 2019

Bardzo pyszna pizza, polecam z czystym sumieniem ;) obsługa bardzo sympatyczna. Na pewno jeszcze tam wrócę;)

Dziękujemy, agnieszka8293CW

Provincia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Provincia? Podziel się wrażeniami!