“smaczny obiad”
Villa Bohema — recenzja

Villa Bohema
Zrecenzowano 16 września 2018

Bardzo smaczny domowy rosół z kołdunami, klarowny, dobrze przyprawiony, na pewno nie z torebki.
Na drugie danie chciałam zjeść sandacza, ale po złożeniu zamówienia okazało się, że nie ma( tego dnia w restauracji była grupa wycieczkowa, w związku z tym nie można było zamówić tego co oferowano w karcie), zamówiłam pierś kurczaka w sosie estragonowym z fasolką szparagową i makaronem pappardele. Danie bardzo smaczne, tylko makaron zimny. Obsługa uprzejma, ceny niewygórowane, obiad z dwóch dań dla dwóch osób łącznie z dwiema butelkami wody mineralnej kosztował 92 pln

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, AgnieszkaM637

Zrecenzowano 10 września 2018

Fajne menu, ceny też jak najbardziej ok, a przy tym bardzo klimatyczne miejsce z miłą obsługą. Burger pierwsza klasa

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, RenataB3154
Zrecenzowano 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce, miła obsługa, a placuszki ziemniaczane z łososiem palce lizać. Przy okazji kolejnej wizyty w Kazimierzu, na pewno tam wpadnę. Lokal ma bardzo fajny klimat :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Mariusz O
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

Kiedy po raz pierwszy odwiedziłam tą restaurację od razu do gustu przypadł mi jej świetny wystrój, jak również bardzo miła atmosfera. Obsługa pojawiła się od razu, czas realizacji mojego zamówienia nie był długi, a co najważniejsze sandacz w sosie cytrynowo-maślanym był jednym z najlepszych dań, jakie miałam okazję kosztować. Na pewno jeszcze nieraz się tam pojawię.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Aneta K
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018

Wybraliśmy to miejsce całkowicie przypadkiem a okazało się strzałem w 10! Ceny adekwatne do jakości. Zamówiliśmy chłodnik oraz burgera i wszystko było przepyszne :) Atmosfera rewelacyjna a obsługa na wysokim poziomie. Polecam to miejsce w 100 %

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Martesa R

Villa Bohema — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Villa Bohema? Podziel się wrażeniami!