“Dobre pierogi, niezły bałagan.”
Pierogi Domowe — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Pierogi Domowe
Zrecenzowano 3 września 2019

Pierogi dobre, domowe, ze smacznym nadzieniem,pyszny kompot, ale... plastikowe talerzyki, rozgardiasz. Obok stolików wór na jednorazowe naczynia. Pomimo dobrych pierogów, nie wracamy na Plebanki 2.

Dziękujemy, Jerzy G

Zrecenzowano 17 lutego 2019

Nazwa "domowe pierogi" dobrze się kojarzy i... na tym koniec niestety. Przydałaby się tu kuchenna rewolucja, również w zakresie sprzątania. Potwierdza się to, że lokal należy opuścić po zobaczeniu miny pani za barem.

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, 480kamilaa
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne pierogi, polecam z całego serca, bardzo klimatyczne miejsce pani za barem miła chyba ze ja wyprowadzisz z równowagi...

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 907arturl
Zrecenzowano 30 września 2018

super pierogi.wspaniały smak ,cisza spokój szybko przygotowane ,przystępna cena i najadłem sie do syta

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, and1962
Zrecenzowano 24 sierpnia 2017

Byliśmy z przyjaciółmi z Wawki na spacerku po wąwozach. Wracając zapytałem miejsciowego kolegę gdzie można zjeść dobre pierogi. Polecił właśnie ten lokal.
Przemiła właścicielka, kapitalne pierogi (z jagodami i ruskie, z mięsem lub serem albo kapustą, ja zjadłem kazimierskie czyli z mięsem i kapustą - super polecam. 12-15 zł za solidną porcję) w wielu wydaniach. Lokal skromny ale bardzo smacznie urządzony trzyma klimat.
Polecam

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, 462marekg

Pierogi Domowe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Pierogi Domowe? Podziel się wrażeniami!