Możliwość zakupu regionalnych produktów

Podczas naszych odwiedzin w synagodze odbyła się wystawa fotografii Benedykta Jerzego Dorysa... Przeczytaj więcej

Izka2309
Wyszków, Polska
Pamiątki i muzyka

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019
fartunia
Toruń, Polska

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Cudowne koncerty i dość interesujące pamiątki, też nalewki, niestety krótko otwarte. Na koncert warto przyjść prędzej, bo miejsca nie są numerowane.

1  Dziękujemy, fartunia
Zrecenzowano: 17 listopada 2018

Naziści chcieli zamordować ludzi, miejsca i pamięć. Miało tego miejsca nie być. Przetrwało miejsce i pamięć. Skromne wystawy ale i ciekawe koncerty. Warunki średnie ale warto. Słuchałem tam Szalom Chełm i to było wspaniałe przeżycie

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Jerzy M
Zrecenzowano: 4 listopada 2018

Interesujący z zewnątrz budynek w środku mieści mały sklep, bar z nalewkami i płatną wystawę zdjęć dawnego Kazimierza. Czuję się zawiedziony...

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Ryszard_Ochodzki
Zrecenzowano: 30 października 2018

אני מברך. Super miejsce z super gadżetami i super alkoholami, i śliwowica i super Anatewka oczwyiście koszerne. POLECAM miejsce i ducha

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, mpwd
Zrecenzowano: 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Dostać tu wolny pokój w weekend to jak trafić los na loterii. Nam się udało I będziemy znowu próbować bo nocleg w tym miejscu pozwala „poczuć” atmosferę Kazimierza a poza tym wszystko w pokoju jak trzeba: czysta pościel, ciepło i milo

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
1  Dziękujemy, katarzynabarbaras