“Totalny odlot. na małym rynku w Kazimierze”

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro

Wystrój, smaki, wyjątkowość. Będąc w Kazimierzu nie można tego miejsca ominać. Należy wejść, zamowić sobie humusik i degustować.

2  Dziękujemy, E8074SMmicha_k

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy po długim spacerze po Kazimierzu, byliśmy na górze trzech krzyży, na baszcie i wygłodniali trafiliśmy właśnie tu. Było przepysznie, od przystawek, przez aromatyczny barszcz czerwony na zakwasie, kończąc na żeberkach. Żeberka to zdecydowanie najjaśniejszy punkt dzisiejszego obiadu. Miękkie, lekko chrupiąca skórka z pysznym słodkim sosem. Do tego krajowe piwa. Polecam z całego serca i oczywiście żołądka ;)

2  Dziękujemy, Daniel M
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Małe menu, ale ciekawe, nawet dla wegetarian, wszystko ładnie podane, szkoda, że nie mają śniadań, bo mogłyby być ciekawe. Szkoda też, ze lemoniady z butelek. Szarpanka i kumpir super! Bardzo przyjazne miejsce.

1  Dziękujemy, fartunia
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Kazimierzu Dolnym szukałam kuchni lokalnej i tak po opiniach trafiłam do tego bistro. Lokal dość oryginalny, ceny przyzwoite, obsługa średnia, niestety w czasie kiedy my byliśmy, na pytanie o potrawę z małego menu słyszeliśmy „skończyło się”, nie było nawet soku pomarańczowego zamówiliśmy gulasz Adama i szarpane mięso z indyka, no cóż gulasz to była raczej zupa gulaszowa, a szarpane mięso było podane w gumowym naleśniku, mięso w smaku dobre, ale ten naleśnik to jakaś porażka .... dla zwolenników piwa - w lokalu nie można zamówić piwa, piwo zamawia się u kolegi w lokalu obok na osobny rachunek.

Dziękujemy, izizia
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Krótki pobyt w Kazimierzu, a w ich progi wracało się nawet kilka razy dziennie. Tu przecinają się ścieżki zwiedzających, szukających natchnienia i wytchnienia. Duży wybór piw kraftowych, lokalny wytrawny cydr doskonały na upały, szereg smakowitych przekąsek - od buł z szarpanym mięsem przez sery, zupy, bruschetty itp. Krótka ale smakiem bogata karta. Wystrój odjechany, ale przytulny i wygodny. Gościnna załoga, pracowita, kochająca swoją (a widać jak ciężką) robotę bo kochająca i szanująca gości.

1  Dziękujemy, Barbara M

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Trzeci Księżyc Lokalne Bistro? Podziel się wrażeniami!