“Rozczarowanie”

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro
Zrecenzowano 15 września 2018 z urządzeń przenośnych

Dwa lata temu byliśmy w Korzeniowej na smacznym obiedzie, ominęliśmy przez niedopatrzenie Trzeci Księżyc i połączoną z nim Klubojatkę. Przy tegorocznej wizycie w Kazimierzu postanowiliśmy to nadrobić, dwukrotnie i niestety rozczarowaliśmy się. Dosłownie 180 ml cienkiej herbaty, za 9,- trochę słabo. Kumpir- nie tyle ziemniak zapiekany, co zapiekanka ziemniaczana- na tablicach przy wejściu informacja o 10% rabatu, na rachunku pełna kwota. Ceny piw większe niż w multitapach warszawskich, fajnie, że crafty, ale generalnie- drogo, zaś z jedzenia warta smaku buła zapiekana, zresztą chyba z takim samym farszem co kumpir, a cenowo bardziej rozsądna. O innych pozycjach z menu, którymi byliśmy zainteresowani nie mogliśmy się przekonać, bo były niedostępne. Mamy mieszane uczucia, czegoś zabrakło, szczerze mówiąc z miejsc nam znanych w Kazimierzu te mimo potencjału uznaliśmy za jedne ze słabszych, zwłaszcza pod kątem stosunku obsługa- cena- produkt. Nonszalancki klimat rozumiem, ale obsługa przesiadująca na papierosie nie robi dobrego wrażenia. Słowem na jedno piwko można przyjść, ale bez szału.

1  Dziękujemy, Zpolskich_podrozy

Zrecenzowano 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne i klimatyczne miejsce w Kazimierzu! poza szerokim wyborem piw rzemieslniczych (ponad 70!) oferuja wyszukane przekaski i potrawy do jedzenia bazujace na lokalnych skladnikach. dodatkowo dla kierowcow i matek karmiacych w ofercie znajduje sie kilka piw 0%, innych niz koncernowe

Miejsce godne polecenia dla kazdego znudzonego schabowym i flakami:)

1  Dziękujemy, Tourist291215
Zrecenzowano 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wracamy już po raz kolejny, zawsze pysznie! lokalne produkty wysokiej jakości, super wnętrza polecamy!

1  Dziękujemy, strzygaband
Zrecenzowano 4 września 2018 z urządzeń przenośnych

W lokalnym bistro byliśmy przejazdem podczas krótkiej wizyty w Kazimierzu Dolnym skuszeni dobrymi recenzjami. Ponieważ pora była już dość późna wielu interesujących pozycji z karty już nie było. Ostatecznie zamówiliśmy burgera z buraka (bardzo smaczny) z kimchi (to nam akurat nie podeszło bo kiszonka była z ogromnymi kawałkami imbiru) oraz okolicznego pstrąga w zaledwie octowej, który był wyśmienity, do tego kraftowe piwa w tym pszeniczne z mango, które mocno polecam. Miejsce bardzo na plus, jeśli jednak chcecie spróbować intrygujących przystawek polecam wizytę we wcześniejszych godzinach, my byliśmy po 19 i prócz pstrąga, paprykarza i marnowanego twarogu nic już nie było dostępne.

1  Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jeżeli szukasz pysznych polskich piw rzemieślniczych w Kazimierzu Dolnym to jest jedyne i właściwie miejsce. Pyszne piwa na kranie a są 4 co gwarantuje szybką rotację i świeżość a ona była na pewno. Poza tym obsługujący mnie Janek za barem to koleś który zna się na rzeczy i jest fachowy. Odpowiednią osobą na t miejscu. Niesamowity klimat tego miejsca i generalnie super obsługa. Pyszne jedzenie to dodatek do tego miejsca.

1  Dziękujemy, zburowski

Trzeci Księżyc Lokalne Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Trzeci Księżyc Lokalne Bistro? Podziel się wrażeniami!