“Rewelaxja”

Pijalnia Czekolady E.Wedel Kazimierz Dolny
Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczna wizyta, przemiła obsługa. Rewelacyjne śniadanie, kawa i cocktaile. Sklepik z produktami i pralinami robiący wrażenie. Napewno warto odwiedzić podczas wizyty w Kazimierzu.

Dziękujemy, DariaLondon18

Zrecenzowano 3 września 2018

Trafiliśmy do tego lokalu, ponieważ moje dzieci uwielbiają gorącą czekoladę!
I to byl bardzo dobry wybór. Czekolada pyszna, a niebiański smak kawy czuliśmy bardzo długo. Wyszukane i bardzo smaczne desery. Serdecznie polecamy! Obsługa uprzejma i grzeczna, ładny wystrój. Ceny wyższe, ale warto!

Dziękujemy, Joanas S
Zrecenzowano 31 sierpnia 2018

Super miejscówka nawet na krótki pobyt. Czekolady maja pyszne, miła obsługa, lokal bardzo przyjemny i czysty.

Dziękujemy, Adapodrozuje
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Czekolada przepyszna! Wybrałam sobie klasyczną mleczną czekoladę z bitą śmietaną, ale lepszym wyborem są lody, które sami możecie wybrać. Pomimo, iż za taką przyjemność nie płaci się mało, to polecam każdemu choć raz zapłacić te 25 zł za czekoladę.
Pozdrawiam, Marta

Dziękujemy, martawojach
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce, szczególnie że to chyba jedyny lokal w pobliżu rynku z klimatyzacją, tegoroczne lato rozpala nas do czerwoności, temperatury iście afrykańskie, a w lokalu przyjemny chłód, jaka byłam szczęśliwa gdy odnalazłam to miejsce bo byłam prawie w każdym na rynku. Toalety na żetonik dostepny przy ladzie lub 2 zl:) fajna karta na lato - zamawialiśmy tylko napoje orzeźwiające, ale śniadania też są w ofercie.

Dziękujemy, Beata S

Pijalnia Czekolady E.Wedel Kazimierz Dolny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Pijalnia Czekolady E.Wedel Kazimierz Dolny? Podziel się wrażeniami!