“Przemiła obsługa, pyszne jedzenie!”
Restauracja Kwadrans — recenzja

Restauracja Kwadrans
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 28 października 2018

Byliśmy tam na obiedzie z deserem. Rosół z kaczki gorący, dobrze przyprawiony. Na drugie mięcho z dodatkami i deser - kawa i ciasto. Wszystko oprócz ciasta mi bardzo smakowało. Ceny jak w przeciętnej restauracji, więc nie są wygórowane.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Alina S

Zrecenzowano 21 października 2018

Położone w bocznych uliczkach Kazimierza z ładnym widokiem na ruiny zamku. Miła obsługa ale jedzenie słabe. Zurek glutowaty, grzybowa daje się rozpoznać jedynie poprzez pływające w niej grzyby. Rawioli z kaczki słabe, bardzo grube ciasto, twarde. Farsz niezły ale czy z kaczki to nie jestem pewien.

Dziękujemy, Mulholland_Drive
Zrecenzowano 14 października 2018

Carpacio to pokrojona wołowina zamrożona , ociekająca wodą , położona na desce w kałuży zimnej wody. Golonka duża , z dużą kością, dużą ilością tłuszczu i skórą tak twardą ,że nóż nie dawał rady. Warzywa to zimna marchewka i liście z winobluszczu zerwane z parkanu. Właścicielka wykazująca brak podstawowej wiedzy o podawanych potrawach a jedynym jej argumentem to obrażanie klienta.

Dziękujemy, Jerzy D
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

Moją ulubioną restaurację wyraźnie dotknął jesienny kryzys. Zawsze gdy jestem w Kazimierzu Dolnym zaglądałam tu i zawsze wychodziłam ukontentowana. Niestety nie tym razem. Rydze z patelni zwykle były wyśmienite, ale nie 13 października.Serwowane z suszonymi pomidorami, posypane serem, niemal zimne i po prostu niesmaczne, ciasto w wyśmienitych dotąd pierogach grube na palec. Hmm obsługa kelnerska wciąż miła ale to nie wystarczy. Wielka szkoda

Dziękujemy, Katarzyna Barba... S
Zrecenzowano 13 października 2018 z urządzeń przenośnych

Po prostu żenada. Restauracja była wypełniona do połowy, troje kelnerów. Usiedliśmy w środku, poczekaliśmy 15 minut i nie doczekawszy się menu po prostu wyszliśmy. W międzyczasie trzy pary zrobiły to samo. Obsługa porażka.

Dziękujemy, LucyLusz

Restauracja Kwadrans — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Kwadrans? Podziel się wrażeniami!