“Szybka zupka - godna polecenia”
Pod Wietrzna Gora — recenzja

Pod Wietrzna Gora
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

W zimny dzień, zmarznięci postanowiliśmy zagrzać się zupą. Wybór padł na tę restaurację. Zamówione: kwaśnica z gęsi i flaki swoje zadanie spełniły - zagrzały nas elegancko. Smak oceniam pozytywnie. Zupki ok choć dość małe porcje i raczej próżno szukać tam jakiejś mini wkładki z mięsa. 14 zł to trochę dużo za taką porcję, ale ogólnie sam smak ok.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, MStarPL

Zrecenzowano 7 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Stek z polędwicy-super. Sernik z bezą i szarlotka na ciepło z lodami-również. Krótki czas oczekiwania, panie z obsługi miłe i potrafią doradzić.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Andrzej_35
Zrecenzowano 17 października 2018

Bedac w Kazimierzu, po raz kolejny wracamy "Pod Wietrzna Gore" w to przemile, pelne domowej atmosfery miejsce. Bardzo mila i profesjonalna obsluga sprawia, ze czujemy sie tutaj jak w domu, poczawszy od wspanialego sniadania. Mielismy okazje zaobserwowac rowniez zachowanie personelu w stosunku do innych gosci zwlaszcza z dziecmi, gdzie naprawde trzeba bylo okazac wiele cierpliwosci. Personel spisywal sie na 5 z plusem !

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, aprilhh5
Zrecenzowano 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

To miejsce zatrzymało się na chyba w głębokim PRLu - przede wszystkim w kategorii podejścia do dzieci i klienta.

Przyszliśmy z dwójką małych, całkiem spokojnych dzieci. Obok nas siedziała rodzina z wymagającym dwulatkiem.
Dla dzieci przygotowano kącik do zabawy, jednakże nie ma w nim nic, co nie byłoby niezniszczone. Naprawdę zabawienie dzieci puzzlami, na których już nie widać rysunku, albo zestawem połamanych kredek to wielkie wyzwanie! Dodatkowo, gdy tylko któreś z dzieci oddali się od kącika o pół metra, pan kelner beszta rodziców.

Liczba fotelików dla dzieci: 1 na całą restaurację.

Pan kelner pozwala sobie również na zwracanie uwagi dzieciom, które głośniej się zachowują. Ale najlepsze przed nami: krytykuje gości z dziećmi zanim jeszcze nie wyjdą z restauracji w taki sposób, że inni goście to słyszą.

Na serwis czeka się długo. Jedzenie bez zarzutu.

W przypadku, gdyby zdarzyło się Państwu zbić szklankę, nie otrzymacie drugiej.

Jednakże najbardziej zdumiewające było zachowanie pani kelnerki, na którą długo czekałam. Nie chcąc marnować czasu podeszłam do baru, żeby zapłacić. Pani zapytała czy doliczyć napiwek do rachunku, a gdy odmówiłam, powiedziała, że w takim razie prosi, abym posprzątała stolik po dzieciach. Nadmienie, że dzieci normalnie jadły posiłki, za które zapłaciliśmy. A Wy kiedy ostatni raz sprzątaliście po sobie w restauracji?

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Aleksandra S
Zrecenzowano 3 października 2018

Możliwe że do restauracji nie trafiłabym gdyby nie fakt, że spałam w Pensjonacie o tej samej nazwie, a restauracja znajdywała się na parterze. Swoją przygodę z restauracją rozpoczęłam od kolacji, kiedy to po 1,5-godzinnym poszukiwaniu fajnego i smakowitego miejsca na wieczór nie odnalazłam niczego godnego zatrzymania i zasiadłam w hotelowej restauracji. Jakie było moje zaskoczenie gdy otrzymałam przepyszną kaczkę, którą zjadłam na pół ze znajomą (bo porcja była nie do przejedzenia), inne dania zamówione przez dzieci również świeże i b. dobre. Śniadanie w cenę pokoju również przeszło nasze oczekiwanie. Polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, patiria

Pod Wietrzna Gora — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Pod Wietrzna Gora? Podziel się wrażeniami!