“Wspaniały żurek w chlebie”
Piekarnia Sarzynski — recenzja

Piekarnia Sarzynski

Imponujący kogut zachęca do wejścia.W środku dość tłumnie,elegancko i czysto.Zamówiliśmy po żurku w chlebie.Rewelacyjne danie, porównywalne jedynie z zupą rycerską w Golubiu-Dobrzyniu.Karp i kurczak z frytkami jako główne dania to już inna kategoria,chociaż również bez zarzutu.Obsługa kompetentna i uprzejma.

Dziękujemy, Andrzej S

Oryginalne kazimierskie koguty na maśle tylko tu. Warto kupić, aby skubać weterajańskiego koguta w drodze powrotnej .

Dziękujemy, Michas1410

Pyszne wypieki, drozdowki, pączki i sprawna obsługa... Z tego miejsca miałam też tort weselny i to była najlepsza decyzja, coś wysmienitego :)

Dziękujemy, Iga89

To była niedziela. Tłumy rozsadzają Kazimierz, a tu w ogródku cisza i spokój. Bardzo fajna aranżacja miejsca, dość minimalistyczne, ale przyjazne. Obiad był lepszy, niż się spodziewaliśmy. Obsługa uwijała się, jak w ukropie, ale dawała radę.
Odniosłem wrażenie, że stosują dyskretną door sekection- czasem okazywało się, że stolik zarezerwowany, a po chwili ten sam był dostępny.

Dziękujemy, Grzegorz P
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Przewodniki nie kłamią: duża różnorodność wyrobów a wszystkie (te które spróbowaliśmy) bardzo smaczne. Czasem tworzy się spora kolejka ale obsługujące panie działają z pełnym zaangażowaniem i dają radę.

Dziękujemy, Marek W

Piekarnia Sarzynski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Piekarnia Sarzynski? Podziel się wrażeniami!