Kazimierz Dolny
Weekend

Piękne widoki i panorama miasta jeśli jest piękna pogoda a dojście daje dużo ruchu dla naszego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
darkus70
Warto zobaczyć

Cudowny widok na cały Kazimierz...Wejście schodami,podczas pogody deszczowej trochę... Przeczytaj więcej

Izka2309
Wyszków, Polska

Podejście pod górę wymaga troszkę wysiłku. Należy też uważać na schodach. Jednak widok na piękną panoramę miasta rekompensuje wszystko. Jedyny minus to konieczna opłata za wejście na szczyt. 4 zł to nie fortuna, ale pobieranie opłat za oglądanie widoków zakrawa trochę o absurd.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, monikaw102

Ładne widoki z góry wejście i zejście dość strome ale warto się poświecić na górze można odetchnąć, polecam

Dziękujemy, dominikak743
Zrecenzowano: 3 września 2019

Wczesne sierpniowe przedpołudnie, chłód zacienionej ścieżki, mnóstwo stopni pod górę i 4 zł od łebka. Kilka ławeczek, klepisko ale wystarczy zmrużyć oczy i zobaczyć Kazimierz i okolicę. Widok wart wysiłku.

Dziękujemy, Jerzy G
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Warto się tu wdrapać, fajne widoki na Kazimierz Dolny i okolice. Wejście płatne - 4 zł płatne na górze.

Dziękujemy, zwiatremwewlosach
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam spacer, wy wchodziliśmy od strony wzgórza zamkowego malownicza, zacieniona ścieżką. Było super. Schodziliśmy schodkami na rynek, nie polecam, pomimo że było na dół..
3zeta od osoby to trochę drogo za możliwość wejścia
Widok z góry super
Brakuje opisu historii wzgórza ("na pamiątkę zarazy") chętnie bym się dowiedział..

Dziękujemy, spaceship69