Weekend

Piękne widoki i panorama miasta jeśli jest piękna pogoda a dojście daje dużo ruchu dla naszego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
darkus70
Warto zobaczyć

Cudowny widok na cały Kazimierz...Wejście schodami,podczas pogody deszczowej trochę... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Izka2309
Wyszków, Polska

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Warto się tu wdrapać, fajne widoki na Kazimierz Dolny i okolice. Wejście płatne - 4 zł płatne na górze.

Dziękujemy, zwiatremwewlosach
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam spacer, wy wchodziliśmy od strony wzgórza zamkowego malownicza, zacieniona ścieżką. Było super. Schodziliśmy schodkami na rynek, nie polecam, pomimo że było na dół..
3zeta od osoby to trochę drogo za możliwość wejścia
Widok z góry super
Brakuje opisu historii wzgórza ("na pamiątkę zarazy") chętnie bym się dowiedział..

Dziękujemy, spaceship69
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Czemu za obejrzenie nawet dość fajnego widoczka na Kazimierz i okolice trzeba zapłacić, zwłaszcza że u góry tylko jedna mała ławeczka i klepicho, które po deszczu zmienia się w lepkie i grząskie podłoże? Coż, jak są klienci to trzeba kasować... Takie to współczesne!

Dziękujemy, Marek W
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Czasem tłumy ludzi, czasem pusto, zależy od pory roku i dnia. Piękny punkt widokowy, na który trzeba się wskrabać, ale podejście jest przyjazne. Dla miłośników pejzaży.

Dziękujemy, fartunia
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny widok, panorama miasta i cudowny widok bulwarów , ale za 4 zł? Schody po których trzeba się „wdrapywac” zamiast wejść a na górze nierówny teren gliniany i 3 krzyże. Widok widokiem, ale bez przesady.

Dziękujemy, adampawe_r