Weekend

Piękne widoki i panorama miasta jeśli jest piękna pogoda a dojście daje dużo ruchu dla naszego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
darkus70
Warto zobaczyć

Cudowny widok na cały Kazimierz...Wejście schodami,podczas pogody deszczowej trochę... Przeczytaj więcej

Izka2309
Wyszków, Polska

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Czemu za obejrzenie nawet dość fajnego widoczka na Kazimierz i okolice trzeba zapłacić, zwłaszcza że u góry tylko jedna mała ławeczka i klepicho, które po deszczu zmienia się w lepkie i grząskie podłoże? Coż, jak są klienci to trzeba kasować... Takie to współczesne!

Dziękujemy, Marek W
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Czasem tłumy ludzi, czasem pusto, zależy od pory roku i dnia. Piękny punkt widokowy, na który trzeba się wskrabać, ale podejście jest przyjazne. Dla miłośników pejzaży.

Dziękujemy, fartunia
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny widok, panorama miasta i cudowny widok bulwarów , ale za 4 zł? Schody po których trzeba się „wdrapywac” zamiast wejść a na górze nierówny teren gliniany i 3 krzyże. Widok widokiem, ale bez przesady.

Dziękujemy, adampawe_r
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Widoki rewelacyjne, ławeczki lub trawa, na których można posiedzieć. Znajdzie się też miejsce zacienione, dobre na upalny dzień. Łatwe podejscie, choć nie widziałam wózków z dziećmi. Można wejść z czworonogiem. Opłata symboliczna-4 zł. Po drodze atrakcja-gra szczurołapa.

Dziękujemy, Surykatka
Zrecenzowano: 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dwie drogi prowadzą na górę,jedna to schody i kamienie, druga to płaskie (w sensie bez schodów) podejście, żadnej nie polecam z wózkiem. Obydwie czuć w nogach Niestety wstęp jest płatny (nie pamiętam dokładnej kwoty ale coś ok 5zł) dlatego ocena tylko średnia, bo w sumie mnie to dziwi, nie wiem za co ta opłata, za ładny widok? Tak czy inaczej przynajmniej raz warto iść i spojrzeć na Kazimierz z góry.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Marzena N