“Restauracja TOP!”

Restauracja KAZIMIERZÓWKA
Opis: Zapraszamy do skorzystania z usług naszej restauracji, specjalizującej się w tradycyjnych polskich daniach oraz kuchni europejskiej. W celu zaoferowania Państwu jak najlepszej jakości świadczonych przez nas usług, wszystkie potrawy przygotowywane są jedynie ze świeżych i naturalnych składników. Dzięki temu nasze dania są nie tylko smaczne, ale i zdrowe, bogate w wartości odżywcze. Zapraszamy także do Lobby Baru, oferującego szeroki wybór alkoholi oraz wyborną kawę. Wszyscy goście hotelowi otrzymują 5% rabat na Menu Restauracji. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, oferujemy także usługi cateringowe na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie przygotować catering podczas konferencji lub szkolenia, eleganckiego lunchu lub przyjęcia, a gotowe dania dostarczamy bezpośrednio do siedziby firmy lub prywatnego domu.
Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadania(racuszki, naleśniki,warzywka na ciepło) szeroki wybór. Dania obiadowe rewelacja, polecam na przystawkę tatar wołowy, świetnie podany bardzo smaczny! Grzaniec i obsługa na najwyższym poziomie. OBIEKT WARTY UWAGI!

Dziękujemy, 293pawelz

Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

For those not into Polish - their buffet breakfast is 50zł per person. I don't need more arguments to avoid the place
Jeśli chcecie wydać pięć dych od ryjka na śniadanie to zapraszam - jak dla mnie przesada

Dziękujemy, JakubWarszawa
Zrecenzowano 3 maja 2018

Miejsce godne polecenia na kulinarnej mapie Kazimierza Dolnego. Smaczne dania, ciekawy wybór i absolutnie rewelacyjne desery. W szczególności polecam ciastko daktylowe z sosem karmelowym i lodami. Również ładna, spokojna okolica. W Kazimierzu niestety jest wiele kiepskich punktów gastronomicznych, a do tego tłumy, ale Kazimierzówkę polecam jako pewniaka.

1  Dziękujemy, JustynaG1824
Zrecenzowano 3 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniała, godna polecenia i przyjazna restauracja Najwyższy kunszt kulinarny, smaczne i piękne podane dania, wszystkie bez wyjątku, doskonale dosmakowane, niebywałe przyjazny personel i bardzo pomocne elastyczna w podejmowaniu decyzji i doradztwie Pani Menadżer

1  Dziękujemy, tadeuszpalec
Zrecenzowano 30 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Na obiad zamówiłam polędwiczki wieprzowe z kurkami na puree karotkowym -COŚ PYSZNEGO! Poza tym nawet zwykłe pierogi ruskie smakują tam jak bardzo wykwintne danie. Jest trochę drogo i porcje nie są mega wielkie, ale naprawdę warto zjeść tak dobre jedzenie! W restauracji panuje przytulny klimat, obsługa jest bardzo miła. Polecam!

2  Dziękujemy, Domikinia

Restauracja KAZIMIERZÓWKA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja KAZIMIERZÓWKA? Podziel się wrażeniami!