“Wspaniała smazalnia!”
Smażalnia ryb "Sola" — recenzja

Smażalnia ryb "Sola"
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Zawsze jak jestem w Kazimierzu i mam ochotę na rybkę to właśnie tutaj ją jadam i zawsze smakuje wysmienicie
Dzisiaj smakowałan ANTARA- przepyszna rybka polecam!

Dziękujemy, Wystawca

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Ten kto tu przychodzi, nie ma prawa narzekać, bo z daleka czuje, co go czeka. Drogo i z mrożonek, specyficzny zapach tłuszczu, różne dziwne sosy, każdy bez smaku, darujcie sobie te rybki kazimierskie.

Dziękujemy, fartunia
Zrecenzowano 20 marca 2019

Podana w tej smażalni ryba była wspaniale przyrządzona jak również podana.Obsługa także miła i pomocna w wyborze gatunku ryby.Ostatnio tak dobrą rybę jadłem kilka lat temu nad morzem, w Jastrzebiej Górze.Polecam w 100%

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, _piekielko15
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Genialnie przygotowane ryby. Jedne z najlepszych, jakie jedliśmy! W Internecie miejsce opisane jest jako otwarte w weekend, ale warto sprawdzić osobiście, ponieważ w sezonie działa także w dni powszednie. Klimatyczny lokal tuż przy nadwiślańskich bulwarach. Bardzo polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, kaf1107
Zrecenzowano 28 lutego 2018

Re-we-la-cja !

Bez dwóch zdań najlepsza ryba, jaką jadłem, ku mojemu zaskoczeniu, nie tylko w Kazimierzu Dolnym, bo była nawet smaczniejsza niż nad morzem !

Jestem tu już nie wiem, który raz, za każdym razem pozytywnie zaskoczony, próbowałem chyba już wszystkich ryb z menu :-) i jestem przekonany, że nie mogłem trafić lepiej :-)
Cena co prawda nie na studencki portfel :-) ale wysoka jakość ryby, miła obsługa i satysfakcja po posiłku zdecydowanie ją rekompensują !

1) Miętus Królewski - nazwa adekwatna do smaku :-) - moja ulubiona rybka ;
2) Kergulena / Halibut / Antar / Morszczuk / Miruna - również jedne z moich ulubionych, miejsce drugie .
3) Rdzawiec - Troszkę bardziej dorszowaty, ale również smaczny .

Polecam z całego serca !

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, KrzysztofN471

Smażalnia ryb "Sola" — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Smażalnia ryb "Sola"? Podziel się wrażeniami!