Kazimierz Dolny
świetne miejsce, takie nieskażone współczesnością

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019
Marek W
Bydgoszcz, Polska
Mały i ładny

Takiej architektury nie znalazłem nigdzie indziej w Polsce. Mały i zadbany rynek. Wystarczy max... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Adrian_Troy
Biała Podlaska, Polska

Co tutaj dużo pisać, kto nie był, niech przyjedzie, bardzo urokliwe miasteczko z niesamowitym klimatem, romantyczna kolacja i spacer po rynku, romantycznie.

Dziękujemy, Artur A

W Kazimierzu byłam po raz pierwszy i absolutnie zakochałam się w tym miasteczku! Rynek ma niesamowity klimat! Uwielbiam podziwiać taką architekturę. Dookoła pełno kawiarenek i knajpek. Koniecznie trzeba to zobaczyć na własne oczy :)

Dziękujemy, monikaw102
Zrecenzowano: 17 września 2019 z urządzeń przenośnych

Witam. Kilka porad. Szukajcie wypiekanych kogutów na maśle (nie ma ich na rynku), a nie na smalcu z tłuszczem palmowym - że taka niby tradycja ;)
Cyganka w wieku +60 - atrakcja turystyczna - podeszła do mnie i powiedziała "Ty to jesteś nasz człowiek. Daj piniądze". Zrobiło mi się bardzo miło, dopuki nie usłyszałem, że za chwilę to samo powiedziała do kogoś innego. To mnie zasmuciło, myślałem że jestem wyjątkowy...
Powodzenia w Kazimierzu!

Dziękujemy, Michas1410
Zrecenzowano: 3 września 2019

Wyprawa w niedzielne sierpniowe popołudnie, naród wali z każdego zaułka.PORAŻKA.
Wyprawa w poniedziałkowy poranek, panie otwierające knajpki, promienie słońca na gontach studni, dźwięk kościelnego dzwony,my na ławeczce. Zamykamy oczy i CAŁKIEM INNY ŚWIAT. Byliśmy 4 dni i każdego poranka i wieczora odwiedzaliśmy to magiczne miejsce.

1  Dziękujemy, Jerzy G
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Koniecznie trzeba tu przyjść wcześnie rano lub poza sezonem. W sezonie w godzinach dziennych tłumy nieprzebrane poruszające się we wszystkich kierunkach utrudniają ogląd całego rynku. A naprawdę jest co oglądać.

Dziękujemy, Marek W