“Średnio.”
Restauracja Widok — recenzja

Restauracja Widok
Zrecenzowano 7 listopada 2017

Weszliśmy do restauracji niewielkich rozmiarów, troszeczkę w piwnicy, a około godz 18 niestety żadnego ładnego widoku nie widzieliśmy. Smak dań określam jako średni. Szybko podane.

Termin wizyty: październik 2017
1  Dziękujemy, exumii1

Zrecenzowano 21 września 2017

Bez szału, ale wszystko bardzo smaczne i szybko podane. Polecam żurek, a dania z kurczaka pozwalają się nasycić.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Urszula G
Zrecenzowano 11 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Porcje takie sobie, jak na 26zł to może nawet i małe. Żurek w sumie dobry, tylko chleb to co najmniej trzydniowy. W rosole można było wyczuć magii. Porcje zup jak dla dziecka. Główne danie w porządku. Jednak jeżeli ktoś chciałby się najeść i nie płacić zbyt wiele to raczej nie w tej restauracji. Poza tym obsługa bardzo miła, wystrój ok.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Angelika C
Zrecenzowano 7 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Wziąłem sobie żeberka w miodzie. Porcja taka jak w sam raz. Mięso suche. Mona narzeczona wzięłaś placek węgierski (Blin Węgierski). Wg mnie źle przyprawiony ale za to dużo większy niż moja porcja. Obsługa raczej marna. Klimatu to tu raczej nie ma. Taka turystyczna knajpa dla niewymagających.

Termin wizyty: lipiec 2017
1  Dziękujemy, bart_omiejm175
Zrecenzowano 6 maja 2017

Miejsce jak najbardziej warte polecenia, obsługa szybka, ceny przystępne, dania, które zamówiliśmy smaczne i świeżo przygotowane. Nie można w lokalu płacić kartą.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, KasiaRS

Restauracja Widok — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Widok? Podziel się wrażeniami!