Kazimierz Dolny

“Poezja smaków i aromatów”
Kaslik — recenzja

Kaslik
Opis: Według legendy, gdy anioł wypędził Adama z Edenu, ten błąkał się w poszukiwaniu miejsca podobnego do tego, które utracił, nie znalazł nic piękniejszego od doliny Bekaa zimą i gór libańskich latem. Od tej pory Liban zastąpił mu rajski ogród. Czy już wtedy w cieniu cedrów libanu unosił się zapach ziół i kardamonu, przepysznej jagnięciny, pieczonych bakłażanów i sezamu, a aromatyczne mezze, uwodziło zapachem orientu? Dziś, zapach orientu proponuje na wschodnim brzegu Wisły nasza restauracja serwująca specjały kuchni libańskiej w klimacie uroków malowniczego Kazimierza.

Może nie jet tanio, ale za to jak aromatycznie i smacznie....długo się zastanawiałem czy warto to miejsce odwiedzić.....mówię Wam, ojjj warto, smacznie, aromatycznie, miło i gustownie podane....polecam w 100%...super kuchnia

Dziękujemy, Artur A

W Kazimierzu jak to w mieście turystycznym większość restauracji serwuje tradycyjne obiady zupa + schabowy. Dlatego również warto odwiedzić to miejsce. Miła odmiana. Zestaw z grilla bardzo mi smakował, hummus również. Wszystko ok

Dziękujemy, Michas1410
Zrecenzowano 16 września 2019 z urządzeń przenośnych

Mięso rewelacja! Jagnięcina mięciutka, soczysta, aromatyczna, przyprawiona idealnie. Dłuższy czas oczekiwania doznania smakowe zrekompensowały w 200%. Rozpływam się i będę wracać. Ceny przystępne!

Dziękujemy, 8magdaz
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowity klimat, przepyszne jedzenie. Jagnięcina, baranina warte polecenia. Na pewno jedna z najlepszych restauracji w Kazimierzu.

Dziękujemy, Sebalbn
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niby po co libańska restauracja w sercu Polski ktoś by zapytał. No niby po nic. Ale to nie jest taka sobie restauracja. To doskonała restauracja. Wszystkie danie są pewno równie pyszne jak te które próbowaliśmy z żoną. Firmowa zupa wyborna. Szaszłyk cielecy, falafel, musaka cokolwiek wybierzecie będzie Wam smakować. Wszystko jest doskonale doprawione i poprostu smaczne. Szybko serwowane potrawy, miła obsluga. Warto wpaść tu coś przekąsić. Łatwo tu trafić.

Dziękujemy, F2191JNroberts

Kaslik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Kaslik? Podziel się wrażeniami!