Kazimierz Dolny

“Jak daleko jest na Bliski Wschód”
Kaslik — recenzja

Kaslik
Opis: Według legendy, gdy anioł wypędził Adama z Edenu, ten błąkał się w poszukiwaniu miejsca podobnego do tego, które utracił, nie znalazł nic piękniejszego od doliny Bekaa zimą i gór libańskich latem. Od tej pory Liban zastąpił mu rajski ogród. Czy już wtedy w cieniu cedrów libanu unosił się zapach ziół i kardamonu, przepysznej jagnięciny, pieczonych bakłażanów i sezamu, a aromatyczne mezze, uwodziło zapachem orientu? Dziś, zapach orientu proponuje na wschodnim brzegu Wisły nasza restauracja serwująca specjały kuchni libańskiej w klimacie uroków malowniczego Kazimierza.
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niby po co libańska restauracja w sercu Polski ktoś by zapytał. No niby po nic. Ale to nie jest taka sobie restauracja. To doskonała restauracja. Wszystkie danie są pewno równie pyszne jak te które próbowaliśmy z żoną. Firmowa zupa wyborna. Szaszłyk cielecy, falafel, musaka cokolwiek wybierzecie będzie Wam smakować. Wszystko jest doskonale doprawione i poprostu smaczne. Szybko serwowane potrawy, miła obsluga. Warto wpaść tu coś przekąsić. Łatwo tu trafić.

Dziękujemy, F2191JNroberts

Zrecenzowano 8 września 2019

Znudzeni innymi restauracjami, serwującymi w zasadzie to samo, tylko w różnych cenach i jakości, wybraliśmy się do restauracji libańskiej i był to trafny wybór. Co prawda wnętrze jest nieco spartańskie, ale jedzenie przyzwoite, ciekawie doprawione. Dla szukających odmiany po polskiej, czy też europejskiej kuchni, to dobre miejsce.

Dziękujemy, kyju2017
Zrecenzowano 5 września 2019

Mimo wspaniałych recenzji jesteśmy ogromnie rozczarowani. Zamowilismy Mix grill i Kafta, niestety już samo podanie nie zasługuje na dobrą restaurację. Wszystko podane na za małym talerzu.
Mięso przesolone, niestety zarówno w mojej potrawie jak i męża. Sałatka mimo różnych dań ta sama i niestety z za duże ilością octu i soli. Nie wiem czy to zły dzień kucharza ale potrawa była niedozaakceptowania. Kelnerka przyjęła informację o przesolonym jedzeniu niestety bez komentarza a jak wychodzilismy wyszła.
Bardzo przykro nam.

Dziękujemy, Agavb
Zrecenzowano 2 września 2019

Pyszne jedzenie aromatycznie przyprawione. Przemiła obsługa która doradzi jeśli nie jesteśmy zdecydowani. Lemoniada miętowo- cytrynowa-wow.
Pozdrawiamy Panią Kingę. Cudowna, żywiołowa osoba na odpowiednim miejscu.

Dziękujemy, V4862TBrenatam
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal polecamy w szczególności wieczorem ponieważ mają przepiękny i klimatyczny taras.
Jedzenie bardzo egzotyczne jak na Kazimierz ale bardzo dobre. Produkty świeże i dobre. Smacznie !!! ale dla ludzi lubiących tego typu kuchnie.
Kucharz podobno ponad 12 lat pracował w kuchni libańskiej w UK.

Dziękujemy, _David_Claudia_PL_

Kaslik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Kaslik? Podziel się wrażeniami!