“Obiad”
Kaslik — recenzja

Kaslik
Opis: Według legendy, gdy anioł wypędził Adama z Edenu, ten błąkał się w poszukiwaniu miejsca podobnego do tego, które utracił, nie znalazł nic piękniejszego od doliny Bekaa zimą i gór libańskich latem. Od tej pory Liban zastąpił mu rajski ogród. Czy już wtedy w cieniu cedrów libanu unosił się zapach ziół i kardamonu, przepysznej jagnięciny, pieczonych bakłażanów i sezamu, a aromatyczne mezze, uwodziło zapachem orientu? Dziś, zapach orientu proponuje na wschodnim brzegu Wisły nasza restauracja serwująca specjały kuchni libańskiej w klimacie uroków malowniczego Kazimierza.
Zrecenzowano 1 września 2019

Wspaniale miejsce na pyszny obiad w miedzyczasie zwiedzania Kazimierza. Polecic moge z cala pewnoscia jedne z najlepszych krewetek jakie jadlem. Dziekujemy tez pani Kindze za mila i ciepla obsluge. Jedzenie i servis na 5tke :)

Dziękujemy, Tomek O

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z żoną dwa razy. Krótko mówiąc jedzenie super, obsługa super, napoje super - polecam. Napewno wrócimy

Dziękujemy, 244patrykf
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Wspaniałe, pyszne jedzenie. Przystawki, dania główne, wino... palce lizać. Obsługa miła i sypmatyczna. Cudownie

Dziękujemy, KarolinaDoraczynska
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Świetna obsługa i świetna kuchnia.
Od lemoniady przez chłodnik z arbuzem, smażonego kalafiora po zestaw dla wegetarian i falefele wszystko b. smaczne i co najważniejsze porcje w sam raz.

Dziękujemy, Jarosław W
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zaskoczenie i to pełne . Libańska kuchnia w Kazimierzu... weszliśmy i warto było . Cudowne libańskie smaki, świeży grill, pyszna jagnięcina, grillowane warzywa i libańskie sałatki. Miła obsługa i normalne ceny, co nie znaczy że jest bardzo tanio. Polecam

Dziękujemy, 962_ukaszd

Kaslik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Kaslik? Podziel się wrażeniami!