Kazimierz Dolny

“Powrót z wakacji”
Kaslik — recenzja

Kaslik
Opis: Według legendy, gdy anioł wypędził Adama z Edenu, ten błąkał się w poszukiwaniu miejsca podobnego do tego, które utracił, nie znalazł nic piękniejszego od doliny Bekaa zimą i gór libańskich latem. Od tej pory Liban zastąpił mu rajski ogród. Czy już wtedy w cieniu cedrów libanu unosił się zapach ziół i kardamonu, przepysznej jagnięciny, pieczonych bakłażanów i sezamu, a aromatyczne mezze, uwodziło zapachem orientu? Dziś, zapach orientu proponuje na wschodnim brzegu Wisły nasza restauracja serwująca specjały kuchni libańskiej w klimacie uroków malowniczego Kazimierza.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z żoną dwa razy. Krótko mówiąc jedzenie super, obsługa super, napoje super - polecam. Napewno wrócimy

Dziękujemy, 244patrykf

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Wspaniałe, pyszne jedzenie. Przystawki, dania główne, wino... palce lizać. Obsługa miła i sypmatyczna. Cudownie

Dziękujemy, KarolinaDoraczynska
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Świetna obsługa i świetna kuchnia.
Od lemoniady przez chłodnik z arbuzem, smażonego kalafiora po zestaw dla wegetarian i falefele wszystko b. smaczne i co najważniejsze porcje w sam raz.

Dziękujemy, Jarosław W
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zaskoczenie i to pełne . Libańska kuchnia w Kazimierzu... weszliśmy i warto było . Cudowne libańskie smaki, świeży grill, pyszna jagnięcina, grillowane warzywa i libańskie sałatki. Miła obsługa i normalne ceny, co nie znaczy że jest bardzo tanio. Polecam

Dziękujemy, 962_ukaszd
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem jeden dzień w Kazimierzu Dolnym wraz z rodziną. Popołudniu jak zgłodnieliśmy w znalezieniu miejscówki pomógł nam TripAdvisor. Nie zaeiedliśmy się. Karta dość krótka, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Kuchnia libańska, ale trochę dostosowana do naszych podniebień. Wystrój lokalu nastraja, dodatkowo było akurat bardzo ciepło i na patio można było poczuć klimat Libanu. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Oliwki na poczęstunek umiliły czas oczekiwania, który nie był zbyt długi.

Dziękujemy, 701piotrw

Kaslik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Kaslik? Podziel się wrażeniami!