“Bardzo dobre jedzenie”
Kaslik — recenzja

Kaslik
Opis: Według legendy, gdy anioł wypędził Adama z Edenu, ten błąkał się w poszukiwaniu miejsca podobnego do tego, które utracił, nie znalazł nic piękniejszego od doliny Bekaa zimą i gór libańskich latem. Od tej pory Liban zastąpił mu rajski ogród. Czy już wtedy w cieniu cedrów libanu unosił się zapach ziół i kardamonu, przepysznej jagnięciny, pieczonych bakłażanów i sezamu, a aromatyczne mezze, uwodziło zapachem orientu? Dziś, zapach orientu proponuje na wschodnim brzegu Wisły nasza restauracja serwująca specjały kuchni libańskiej w klimacie uroków malowniczego Kazimierza.
Zrecenzowano 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Małe miejsce, miła i akuratna obsługa, wszystkie rzeczy bardzo dobre. Na 4 dorosłych i 2 dzieci wydaliśmy 300zl ale nie wszyscy zamówili dania główne wiec trochę drogawo.

Dziękujemy, Roam32807927416

Zrecenzowano 4 listopada 2018

Smacznie, elegancko, klimatyczna muzyka libańska. Polecam dla osób gustujących w smakach kuchni świata, przepyszna lemoniada ale trochę drogo. W sezonie letnim ciężko o wolne miejsca.

Dziękujemy, edytab10
Zrecenzowano 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz mieliśmy okazję spróbować libanskiej kuchni - było warto. Bardzo dobre jedzenie. Obsługa świetnie doradziła, co możemy zjeść. To był strzał w dziesiątkę. Mięso w świetnych marynatach. A hummus... mm mm! Na samo wspomnienie chciałoby się wrócić do Was.

Dziękujemy, Katarzyna P
Zrecenzowano 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko generalnie na 5 :) Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, która potrafi doradzić, fajny klimat, szybko podane dania.

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 11 października 2018

Obiad w końcówce sierpnia- miejsca do siedzenia na dworze, niestety trafilśmy na straszne komary. Pani kelnerka dała nam kadzidełka, które trochę pomogły.
Byliśmy w 5 osób- 4 dorosłe jedno dziecko więc w zasadzie każdy zamówił co innego.
Ceny dań wg mnie wysokie, nie wspominam już o Perełce za 9zł- ale to w sumie Kazimierz :)
Dania podane dość szybko mimo wielu klientów, smaki bardzo ciekawe niespotykane, porcje którymi można najeść się do rozpuku, no i bardzo ładnie kolorowo na talerzu.
Niestety nie pamiętam teraz nazw dań jakie jedliśmy ale przesyłam zdjęcia :

1  Dziękujemy, micha_s990

Kaslik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kazimierz Dolny, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Kaslik? Podziel się wrażeniami!