Wadowice

Zrecenzowano: 22 czerwca 2019
Krzysztof S
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Wracam tu po latach i będę wracać jak pięknie zmieniło się to miejsce. Kiedyś tu stały palmy a teraz nasady pięknych drzew. Polecam zwiedzić muzeum JP II

Dziękujemy, Adventure490244
Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Trudno ocenić to miejsce plac jak plac, ładny, czysty, zadbany. Na placu Bazylika i pomnik Jana Pawła II oraz fontanna. Dookoła cukiernie oferujące kremówki.

Dziękujemy, magdalenazt
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Pobyt bardzo miły w niedużym miasteczku, gdzie czuć wszędzie obecność naszego Wielkiego Rodaka, Jana Pawła II. Duchowy cały plac wraz z kościołem oraz fajne kawiarenki, które wszystkie oferują papieskie kremówki.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Plac znajduje się zaraz obok domu Jana Pawła II oraz bazyliki. Niedaleko jest mnóstwo knajpek i miejsc gdzie można napić się kawy.
Sam plac jest bardzo urokliwy, są na nim ławeczki i piękne rośliny, a spacerując po nim można patrząc pod nogi zobaczyć wszystkie kraje oraz miasta w Polsce, które odwiedził Papież Jan Paweł II.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, GlobtroterDM
Zrecenzowano: 1 maja 2019

Plac wykonany poprawnie, nie rzuca na kolana, widziałam ładniejsze. Wokoło cukiernie i kafejki z kremówkami Pseudo papieskimi - wadowickimi nie wiadomo skąd. Smakują jak smakują.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Beata S