Zapisz
Rynek dawniej, dziś Plac JP II

Obecnie to Plac Jana Pawła II, poprzednio - Rynek, bo to centralny plac miasta. I tak jak podczas... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 czerwca 2020
AniaMW
Bielsko-Biała, Polska
Plac

Plac ładny, utrzyamny w dobrym stanie, dużo rzeczy związanych z historia i Janem Pawłem II.. Na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 czerwca 2020
215januszk
Szczecin, Polska

Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Trudno ocenić to miejsce plac jak plac, ładny, czysty, zadbany. Na placu Bazylika i pomnik Jana Pawła II oraz fontanna. Dookoła cukiernie oferujące kremówki.

Dziękujemy, magdalenazt
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Pobyt bardzo miły w niedużym miasteczku, gdzie czuć wszędzie obecność naszego Wielkiego Rodaka, Jana Pawła II. Duchowy cały plac wraz z kościołem oraz fajne kawiarenki, które wszystkie oferują papieskie kremówki.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Plac znajduje się zaraz obok domu Jana Pawła II oraz bazyliki. Niedaleko jest mnóstwo knajpek i miejsc gdzie można napić się kawy.
Sam plac jest bardzo urokliwy, są na nim ławeczki i piękne rośliny, a spacerując po nim można patrząc pod nogi zobaczyć wszystkie kraje oraz miasta w Polsce, które odwiedził Papież Jan Paweł II.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, GlobtroterDM
Zrecenzowano: 1 maja 2019

Plac wykonany poprawnie, nie rzuca na kolana, widziałam ładniejsze. Wokoło cukiernie i kafejki z kremówkami Pseudo papieskimi - wadowickimi nie wiadomo skąd. Smakują jak smakują.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Beata S
Zrecenzowano: 22 października 2018

Na placu znajduje się duży i piękny pomnik Jana Pawła II. Zdjęcie z widokiem na Bazylikę i pomnik to niepowtarzalna pamiątka z pobytu w Wadowicach.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Joanna Ł