“Babilon Gigant”
Pizzeria Pepe — recenzja

Pizzeria Pepe
Nr 24 wśród 41 Restauracje (Wadowice)
Zrecenzowano 2 września 2019

Pizza Babilon Gigant jest świetna w smaku. Całość wygląda imponująco. Ciekawy efekt robi jajko dodane do pizzy. Ciasto jest dość grube dzięki czemu 4 osoby miały problem zjeść całą pizzę, ale ze smakiem udało się ją skonsumować :) Zgodnie z prośbą pizza bez problemu została podzielona na 12 kawałków. Jedynie sos czosnkowy mógłby być bardziej wyrazisty, a był trochę jak śmietankowy.

Dziękujemy, WojtekWadowice

Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy dwie pizze ze znajomymi z dostawą do domu. Czas oczekiwania 60 minut. Po półtorej godziny zadzwoniliśmy i dowiedzieliśmy się, że kierowca "Już zaraz wyjeżdża". Obsługa kłóciła się, że nie należy nam się żadna rekompensata, ale finalnie dodali nam Pepsi 1l.
Dostawca zapomniał dać nam sosy, dodatkowo płatne twierdząc, że są w środku opakowania, gdzie ich nie było. Dodatkowo na jednej pizzy nie dostaliśmy dodatkowo płatnych oliwek. Po ponownym telefonie dostawca zawrócił, dowiózł nam sosy oraz zwrócił 5zł za oliwki.
Obsługa dała ciała po całości, ale bądź, co bądź pizza była bardzo smaczna.

Dziękujemy, Maksym B
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy pizzę, w której mogliśmy wybrać dowolnych 6 składników. Dostaliśmy cztery z nich. Pizza niezbyt ciepła. Najgorsze wciąż dla mnie jest to, ze zapłaciliśmy horrendalną cenę za możliwość wybrania składników, a na pizzy poza lekko przypalonym ciastem nie czuć nic. Ani sosu, ani sera, nic. Nie polecam. Nigdy więcej nic nie zamówię.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Olcyn
Zrecenzowano 8 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Pizzeria Pepe to nieduży lokal ze smaczną pizzą w rozsądnej cenie. Jej cechą charakterystyczną jest duży wybór wielkości pizzy, a także wiele jej rodzajów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko jest szybko podane. Generalne wrażenie jest dobre, chociaż nie porywające. Będąc w Pizzerii Pepe czułem, że już to wszystko gdzieś widziałem, że wszystko jest bardzo oklepane i podobne jak w innych tego rodzaju lokalach. Dlatego tylko 4/5.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Michał M
Zrecenzowano 23 lipca 2016

bardzo dobra pizza , jak na tak mały lokal jest gdzie usiąść , dobra obsługa , możliwość dojazdu po godz 13,00

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, turysta651

Pizzeria Pepe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie
Wadowice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Pepe? Podziel się wrażeniami!