“Pizza lepsza od włoskiej ”

Miodowa 8 - cafe & restaurant
Nr 1 wśród 38 Restauracje (Wadowice)
Opis: Cafe & Restaurant Miodowa 8 to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób. Powstała z myślą o gościach ceniących sobie najwyższą jakość i wygodę. Kuchnia Miodowej 8 to połączenie tradycji z nowoczesnością. Bazujemy na produktach sezonowych i regionalnych, takich jak ryby z okolicznych rzek i jezior oraz sery i warzywa od lokalnych dostawców. W naszym zmieniającym się co dwa miesiące menu, goście mogą skosztować tradycyjnych, polskich składników w nowych, zaskakujących kompozycjach smakowych. Wyrobami, które chcielibyśmy szczególnie promować są polskie miody i produkty pszczele. Można je znaleźć w wielu pozycjach naszej karty. Ciekawa jest również historia samej kamienicy, w której podawane są pyszne dania i napoje ... czy wiecie, że mieszkał tu szkolny kolega Karola Wojtyły - Jerzy Kluger?
Zrecenzowano 15 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem parę razy we Włoszech, za granicą i w wielu miejscach w Polsce, ale tak wspaniałej pizzy nigdy nie jadłem. Ceny są dość wysokie ale serdeczni polecam wszystkim podróżójącym po mieście św. Jana Pawła II

Dziękujemy, Alek N

Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Świetna restauracja , bardzo klimatyczne miejsce urok piwniczki po prostu trzeba tam być kuchnia świetna ciągle pyszne nowość grzechem jest być w Wadowicach i nie zjeść w Miodowej

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Kamil M
Zrecenzowano 1 czerwca 2018

Zupa ryba z krewetkami - rewelacja! Nie pamiętam kiedy zupa w dodatku rybna zrobiła na mnie takie pozytywne wrażenie. Wszystkie dania ładnie podane i opisane przez obsługę w profesjonalny sposób. Szkoda że filet mignon w tej cenie nie składa się z min. 3 kawałków. Jedyne co mogę się doczepić w menu zup dodałbym coś tradycyjnego a zarazem oryginalnego!
Restauracja godna i warta polecenia!

1  Dziękujemy, SIAzia
Zrecenzowano 31 maja 2018

Przyjemne miejsce, przesympatyczna obsługa. Polecam nie tylko na wyśmienity obiad, ale pyszną kawę z niebanalną kremówką podaną według pomysłu szefa kuchni. Jest naprawdę smacznie!

Termin wizyty: kwiecień 2018

Miodowa 8 - cafe & restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie
Wadowice, Małopolskie

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Miodowa 8 - cafe & restaurant? Podziel się wrażeniami!