“SUPER!”

Restauracja Finezzeitaliane
Nr 14 wśród 41 Restauracje (Wadowice)
Kuchnie: Włoska

Dania są przygotowane z wysokiej jakości składników. Jesteśmy tam kilka razy w roku i za każdym razem jedyne co mamy do powiedzenia to to, że jedzenie jest PYSZNE

Dziękujemy, Marta H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna S, Kierownik, Restauracja FinezzeitalianeOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za odwiedzanie nas i za piękne słowa , pozdrawiamy serdecznie i do kolejnego razu :-), zapraszamy!!!

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Szkoda keszu .... tyle napisze ... nie dajcie się nabrać !!!! Ten lokal jest kpiną!!!! Zerknijcie na menu!!!

Polityka nastawiona pod klientów korporacyjnych , którzy zjedzą cokolwiek bo firma płaci !!!

Dziękujemy, 672darekh
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna S, Kierownik, Restauracja FinezzeitalianeOdpowiedź udzielona 28 lipca 2019

Nie wiem czy zdaje Pan sobie sprawę z tego co Pan napisał - to tylko świadczy o Panu, o Pana poziomie i kulturze osobistej. Wiemy też, że konkurencja płaci za takie bzdurne wpisy (ile Pan otrzymał?), nie przejmujemy się tym i niczego to w naszej działalności nie zmieni.
Odpisuję tylko i wyłącznie dlatego aby Panu uświadomić aby zaczął się Pan zdrowo i pyszne odżywiać co też spowoduje pozytywny wpływ na Pańskie myślenie. Odnośnie naszej "polityki" jak Pan pisze to nie ma Pan zielonego pojęcia i wyobrażenia.
Z pełnym szacunkiem pozdrawiamy

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Okropna nie polecam, obsługa do niczego, kartę dań trzeba obejrzeć przy drzwiach, nie pozwolono nam wejść do środka, chociaż było zimno i padało. Pani powiedziała, że jak się zdecydujemy to dopiero możemy wejść dalej. Restauracja Nie jest przyjazna dla dzieci i rodziny.

Dziękujemy, jedrekMAC
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna S, Kierownik, Restauracja FinezzeitalianeOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Witam Pana serdecznie tak jak witamy wszystkich gości. Proszę o nie pisanie historii które to nas nie dotyczą a jednocześnie świadczą o osobie piszącej. Jeśli Pan nie wie po co wszedł do restauracji to jest Pana problem a nie nasz. Karty menu podajemy z wielką przyjemnością osobom zdecydowanym na obiad, pizzę czy tylko deser. W weekendy mamy rezerwacje i nie możemy usadzić gościa tam gdzie on chce tylko tam gdzie jest miejsce, a osobom niezdecydowanym dziękujemy ewentualnie pomagamy w decyzji. Pan niestety po podaniu kart zrezygnował i wyszedł, także proszę o zastanowienie się nad sobą a nie pisanie opinii o innych. Z wyrazami szacunku, pozdrawiamy.

Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Bardzo dobra pizza, fajna obsługa, jak na Wadowice ceny mogłyby być minimalnie niższe ale cóż, za jakość trzeba zapłacić. Miejsce warte polecenia

Dziękujemy, tomaszw61
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna S, Kierownik, Restauracja FinezzeitalianeOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2019

Dziękujemy za docenienie naszych smaków i obsługi ... nasze motto to kuchnia włoska i składniki 100% włoskie, dlatego też ceny są adekwatne do tego co jest Wam Drodzy Państwo serwowane ... to że jesteśmy w Wadowicach nie ma najmniejszego znaczenia. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 5 czerwca 2019

Fantastyczne miejsce pod każdym względem. Bardzo ładny lokal, przepyszna kuchnia i sympatyczna obsługa. Lokali z kuchnią włoską w regionie jest trochę ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Dania są idealnie skomponowane i czuć, że restauracja używa składników najwyżej jakości. Ja byłam zachwycona smakiem, moja rodzina również. Na pewno jeszcze tu wrócimy.

Dziękujemy, Ania955
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anna S, Kierownik, Restauracja FinezzeitalianeOdpowiedź udzielona 6 czerwca 2019

Szanowni Państwo, dziękujemy za wyrażenie swoich doznań, jak zawsze do Państwa dyspozycji, ukłon w stronę smakoszy, pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie.

Restauracja Finezzeitaliane — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Finezzeitaliane? Podziel się wrażeniami!