“Rewelacja ”
Restauracja Mauers — recenzja

Restauracja Mauers
Nr 8 wśród 38 Restauracje (Wadowice)
Opis: Przestronne i eleganckie wnętrza, utrzymany w subtelnej tonacji kolorystycznej wystrój tworzy niepowtarzalny klimat, jednakże niezaprzeczalnie wizytówką Restauracji jest smak.
Zrecenzowano 3 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Witam
Byłem w restauracji z żoną i 2 dzieciaków. Jedzenie i obsługa na rewelacyjnym poziomie. Bardzo miło zaskoczył nas rachunek. Polecam.

Termin wizyty: listopad 2016
2  Dziękujemy, Piotr B

Zrecenzowano 11 grudnia 2016

Ta restauracja bardzo mnie rozczarowała. Mieliśmy w nim przyjęci weselne na ok 40 osób. Pierwsze od czego trzeba zacząć to rosół, który był ni jaki na dodatek na stole nie było przypraw do rosołu!. drugie danie też nie wypadło lepiej do wyboru był tylko roladki wieprzowe, bo dewolajów było tylko....dla 4 osób! Ziemniaki przypominały miazgę a nie ziemniaczki. Do wyboru tylko jedna surówka. Nie lepiej było dalej na podanie tortu czekaliśmy ok 25 min, zanim dostałem swoja porcje to już na początku sali dawno tort zjedli. Na kawę czekałem ok 20 min. Obsługiwało nas 3 kelnerów, ale bardziej przypominali ludzi z łapanki niż obsługę restauracji. Widać było duże zdenerwowanie i chaos oraz brak jakiej kol wiek organizacji i nadzoru. Na plus należy zaliczyć za to wygląd i wystrój restauracji bardzo przyjemny.

Zdecydowanie nie polecam lokalu, na większe imprezy, w wadowicach jest wiel innych lokali któe znacznie lepiej do tego się nadją

Termin wizyty: grudzień 2016
6  Dziękujemy, Przemysław K
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 22 grudnia 2016

Cenimy sobie bardzo opinie Naszych Klientów, dlatego też opinia Pana Przemysława K. nie mogła przejść u nas nie zauważona. Ważne, aby informacja zwrotna była pełna i konstruktywna. Zdajemy sobie sprawę, że czasami pojawiają się opinie wyrwane z kontekstu i nie do końca zgodne z prawdą.
Zawsze dokładamy wszelki starań, aby ustalić szczegóły przyjęcia przed wydarzeniem (menu i scenariusz przyjęcia). W tym przypadku Klient / Organizator przyjęcia zdecydował się na wersje ekonomiczną menu rezygnując świadomie z wielu elementów, które podczas większości przyjęć są standardem. Nie mniej jednak w zwyczaju mamy dbanie o podniebienia naszych Gości, więc jedzenia było dużo, ale zakres posiłków był ograniczony z uwagi na wybraną opcję menu przez Klienta / Organizatora przyjęcia.
W restauracji Mauers pracuje doświadczona załoga z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obsługi różnorodnych przyjęć. Niewykluczone, że zdenerwowanie obsługi wynikało z roszczeniowej postawy Gości, którzy nie do końca byli usatysfakcjonowani z dostępnego menu zatwierdzonego przez Klienta / Organizatora przyjęcia. Nie mniej jednak zawsze staramy się stworzyć odpowiedni klimat dla Gości i zadbać o ich potrzeby.
W przytoczonym przykładzie zgodnie z zatwierdzonym menu przyjęcia Goście nie mieli wyboru potraw, a kotleciki de volaille były przeznaczone dla dzieci, ale o tym Goście oczywiście nie mieli prawa wiedzieć. Posiłki przygotowywane przez Szefa Kuchni są zawsze z pełnowartościowych, wysokojakościowych składników (rosół na bazie mięsa wołowego- szponder oraz drobiowego nie każdemu musi przypaść do gustu, ale od wielu lat Klienci cenią sobie domowy i wyrafinowany smak tradycyjnej polskiej zupy w naszej restauracji).
Czas oczekiwania na kawę nie wynikał z opieszałości załogi, ale z faktu, że podajemy naszym Klientom najwyższej jakości różne rodzaje kawy włoskiej marki Bristot, która wymaga odpowiedniego przygotowania (warto podkreślić, że ta pozycja nie była przewidziana w standardzie wybranej przez Klienta / Organizatora opcji, a tylko dodatkową usługą na życzenie poszczególnych Gości)
Za dobór menu, wybór i ilość posiłków odpowiada Klient/ Organizator przyjęcia, a często niezadowolenie Gości rzutuje na opinie całości Restauracji co niestety widoczne było w tym przypadku. Dziękujemy Panu Przemysławowi K. za opinie, która niewątpliwie daje nam pewne wnioski, aby przykładać jeszcze większą uwagę do szczegółów ustaleń z organizatorami przyjęć.
Ze świątecznymi pozdrowieniami
Lucyna i Sławomir Działa
Restauracja Mauers

Zrecenzowano 20 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Lokal w odcieniach brązu, trochę zbyt sztywno, barokowa sofa na wejściu tworzy niepotrzebną aurę "wyjątkowości". Kelner profesjonalny, polędwiczka wieprzowa z dobrego mięsa, różowa, sos doprawiony; krupnik z kaczymi żołądkami ok, choć podano letni. Pierś z kurczaka w sosie porzeczkowym jesienią, gdy nie ma świeżych porzeczek, to nie najlepszy pomysł. Kopytka bardzo dobre, miękkie, z odpowiednią proporcją szpinaku. Gotowane buraczki smaczne, choć jak dla mnie trochę zbyt słodkie. Ceny adekwatne do jakości.

Podsumowując, jest dobrze+ / bardzo dobrze --, żeby było doskonale, trzeba by poprawić parę rzeczy.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, Przemyslaw T
Zrecenzowano 7 października 2016 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule.Jedzenie przeciętne,obsługa OK.Cena do jakości jedzenia za wysoka ok.30%.Lokal taki sobie,bez porywu.

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Krzysztof Ż
Zrecenzowano 26 września 2016 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, jedzenie niestety średnie. Zupy krem godne polecenia, za to dania główne kompletnie bez wyrazu. Mdłe, niedoprawione, bez smaku... a doprawić nie było czym bo niestety brak przyprawników na stołach.

Termin wizyty: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, Sylwia O

Restauracja Mauers — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie
Wadowice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Mauers? Podziel się wrażeniami!