“Super miejsce na spokojne wypicie kawy i oglądanie rynku”
Galicjanka — recenzja

Galicjanka
Nr 1 wśród 2 Desery (Wadowice)
Kuchnie: Winiarnia
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opis: W świecie rozmów z komputerem, wiadomości bez odbiorców, spotkań bez spotkania marzy nam się powrót do realności. Magiczny zwrot do człowieka utożsamianego z osobą, a nie sprzętem, ikonami i klawiaturą. Pragniemy mody na kawę bez powodu, ciasto bez namysłu, deser bez skrupułów, śniadanie bez pośpiechu, spotkań bez okazji. Pragniemy także odrobiny sztuki bez zbędnej pompy, nauki bez niepotrzebnych ocen, zabawy bez pretensji. Spotkajmy się... w Galicjance

Niewielka kawiarnia na rynku. Przez okno zauważymy wadowicki rynek,Kościół i dom Jana Pawła II.
Obsługa bardzo uprzejma. Kawa podana szybko, bardzo smaczna. Kakao z pianka no rewelacja.
Deser lodowy z bananami... Super. Jak najbardziej polecamy. Duże porcje. Wart tej ceny.

Dziękujemy, maciejkolm

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc przejazdem w Wadowicach zatrzymaliśmy się na pyszne śniadanie oraz smaczną kremówkę! Bardzo polecam to miejsce!

Dziękujemy, nataliasR3628OV
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Przejeżdżając przez Wadowice zatrzymałem się na kremówkę. Ta super - smak rewelacyjny. Do tego zamówiłem mrożoną latte, dostałem ciepłą latte. Stąd też jeden punkcik mniej za pomyłkę, aczkolwiek ta ciepła, normalna latte była baaaaardzo dobra :)

Dziękujemy, zmstr
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam świetne miejsce na kawkę i deser. Można posiedzieć wewnątrz lub w okresie letnim na zewnątrz pod parasolami. W tym miejscu można również zakupić na wynos.

Dziękujemy, Wakos86
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z lepszych miejsc w Wadowicach. Pyszne ciasta, bardzo dobra kawa. Obsługa uśmiechnięta i bardzo miła.
O jakości tego miejsca świadczyć może ilość przebywających tam klientów. Zawsze jest ich pełno :) polecam !

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Y7668UOnatalias

Galicjanka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Galicjanka? Podziel się wrażeniami!