“Bardzo miło ”
Galicjanka — recenzja

Galicjanka
Nr 1 wśród 2 Desery (Wadowice)
Kuchnie: Winiarnia
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opis: Zapraszamy turystów (i nie) tylko na popularne kremówki papieskie z Wadowic. Oferujemy również pyszne desery, ciasteczka, ciasta, lody a także własne produkty piekarnicze, na bazie których robimy pyszne kanapki (podawane również na gorąco). Ponadto serwujemy różne rodzaje kawy i herbaty, napoje zimne, wino i piwo. Naszym atutem niewątpliwie jest też miła i przytulna atmosfera, którą dopełnia widok na wadowicki rynek i dom Jana Pawła II.
Zrecenzowano 1 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa
Wszystko podane do stolika
Kawa czarna i kremówka obowiązkowa w Wadowicach
A najlepsza właśnie tutaj

Dziękujemy, Dominik K

Zrecenzowano 15 sierpnia 2017

Wspaniałe miejsce na śniadania i posiedzenie sobie ze znajomymi lub rodziną wieczorem. Pyszne kanapki zarówno na ciepło jaki zwykłe do kupienia przelotem w drodze do pracy lub przy zwiedzaniu. Pyszne desery i ciasta. Codziennie świeżutkie i bardzo dobre pieczywo!!! Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Gdy pewnego wieczoru zabrakło bitej śmietany do deseru żona dostała cały pucharek owoców w zamian a innego dnia gdy w związku z dużą ilością gości musieliśmy troszeczkę dłużej poczekać dostaliśmy gratis przepyszne ciasteczka w ramach przeprosin!!! Polecam i moim zdaniem to obowiązkowy punkt przystankowy w Wadowicach!!!

Dziękujemy, radeksac
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem niedawno Galicjankę z moją dziewczyną. Smaczne, świeże kremówki oraz masa pysznych przekąsek na każdą porę dnia ☺️☺️☺️

Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 17 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Szybka kawa z kremówką po wizycie w muzeum Jana Pawła II. Kremówki bardzo smaczne , świeżutkie, obsługa miła. Dodatkowo próbowaliśmy drożdżówki i to był strzał w 10-tkę > tak dobrych drożdżówek dawnooo nie jedliśmy. Ceny w normie. ( 5 kremówka gratis) .

Dziękujemy, krzysztof_poznan_pol
Zrecenzowano 19 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja, ładny wystrój, miła obsługa, smaczne desery i kawy, nad koktajlami trzeba jeszcze popracować, ale generalnie bardzo fajne miejsce. Polecam

Dziękujemy, Natalia F

Galicjanka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Galicjanka? Podziel się wrażeniami!