“Bardzo miło ”
Galicjanka — recenzja

Galicjanka
Nr 1 wśród 2 Desery (Wadowice)
Kuchnie: Winiarnia
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opis: W świecie rozmów z komputerem, wiadomości bez odbiorców, spotkań bez spotkania marzy nam się powrót do realności. Magiczny zwrot do człowieka utożsamianego z osobą, a nie sprzętem, ikonami i klawiaturą. Pragniemy mody na kawę bez powodu, ciasto bez namysłu, deser bez skrupułów, śniadanie bez pośpiechu, spotkań bez okazji. Pragniemy także odrobiny sztuki bez zbędnej pompy, nauki bez niepotrzebnych ocen, zabawy bez pretensji. Spotkajmy się... w Galicjance
Zrecenzowano 1 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa
Wszystko podane do stolika
Kawa czarna i kremówka obowiązkowa w Wadowicach
A najlepsza właśnie tutaj

Dziękujemy, Dominik K

Zrecenzowano 15 sierpnia 2017

Wspaniałe miejsce na śniadania i posiedzenie sobie ze znajomymi lub rodziną wieczorem. Pyszne kanapki zarówno na ciepło jaki zwykłe do kupienia przelotem w drodze do pracy lub przy zwiedzaniu. Pyszne desery i ciasta. Codziennie świeżutkie i bardzo dobre pieczywo!!! Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Gdy pewnego wieczoru zabrakło bitej śmietany do deseru żona dostała cały pucharek owoców w zamian a innego dnia gdy w związku z dużą ilością gości musieliśmy troszeczkę dłużej poczekać dostaliśmy gratis przepyszne ciasteczka w ramach przeprosin!!! Polecam i moim zdaniem to obowiązkowy punkt przystankowy w Wadowicach!!!

Dziękujemy, radeksac
Zrecenzowano 5 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem niedawno Galicjankę z moją dziewczyną. Smaczne, świeże kremówki oraz masa pysznych przekąsek na każdą porę dnia ☺️☺️☺️

Dziękujemy, Companion722728
Zrecenzowano 17 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Szybka kawa z kremówką po wizycie w muzeum Jana Pawła II. Kremówki bardzo smaczne , świeżutkie, obsługa miła. Dodatkowo próbowaliśmy drożdżówki i to był strzał w 10-tkę > tak dobrych drożdżówek dawnooo nie jedliśmy. Ceny w normie. ( 5 kremówka gratis) .

Dziękujemy, krzysztof_poznan_pol
Zrecenzowano 19 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja, ładny wystrój, miła obsługa, smaczne desery i kawy, nad koktajlami trzeba jeszcze popracować, ale generalnie bardzo fajne miejsce. Polecam

Dziękujemy, Natalia F

Galicjanka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Galicjanka? Podziel się wrażeniami!