Bazylika Mniejsza Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

Zrecenzowano: 21 czerwca 2019
GlobtroterDM
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc w Wadowicach trzeba koniecznie odwiedzić tę Bazylikę jako miejsce, w którym wiele czasu spędzał Karol Wojtyła. Osobiście nie jestem fanka zwiedzania Kościołów, ale ten ze względu na powiązanie z JPII obejrzałam z przyjemnością.

1  Dziękujemy, magdalenazt
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładna bazylika z wieloma akcentami Jana Pawła II. Znajduje się zaraz obok domu rodzinnego Papieża, przed nią na placu rozlokowane są płyty z datami wszystkich wizyt Jana Pawła w Polsce i na świecie. Warto zajrzeć:)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, GlobtroterDM
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W centralnym miejscu na rynku obok domu rodzinnego Papieza trzeba zobaczyc jak jest w srodku nie wiem czy mozna wejsc na wieze.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, dariuszk503
Zrecenzowano: 5 lutego 2019

Zaduma, chwila refleksji, tutaj przychodził i modlił się nasz Ojciec Święty Jan Paweł II. Należy wejść i pomodlić się.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Beata S
Zrecenzowano: 7 grudnia 2018

Lzy,modlitwa i zaduma..poruszyła mnie ogromna rzeźba Karola Wojtyływ kaplicy i to wrażenie ciepła ,ktore sie tam czuje....

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Elzbieta65