Cały świat w jednym miejscu

Fajne miejsce. Cena biletu jest dość wysoka, restauracja- bar jest na miejscu, smak taki sobie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
barbaragY9662YY
Piekary Śląskie, Polska
Fajne i dla dorosłych i dla dzieci

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019
zmstr
Tarłów, Polska

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce dla dorosłych i dla dzieci. Dorośli mogą przyjrzeć się świetnie wykonanym miniaturom różnych miejsc na świecie, choć brakuje mi takich zamków jak Książ, czy Krzyżtopór. Dzieci spędzą czas w lunaparku, nie chcąc stamtąd wyjść. Sam park miniatur jest super, bo już twierdza obok jest przerostem formy nad treścią. O ile wioska i poszczególne chaty mają wartość edukacyjną dla dzieci, tak sama twierdza niczym specjalnym nie zainteresuje ani dzieci, ani dorosłych

Dziękujemy, zmstr
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Wahałam się długo przed pójściem, bo nasze dzieciaki mają tylko roczek i 3 latka i bałam się, że się będą nudzić :). Ale starsza córka dopytywała o miniatury a obydwoje szaleli potem na karuzelach, zjeżdżalni na workach (starsza tylko oczywiście) i potem na tym nowym ogromnym placu zabaw - aż 6 huśtawek a to rzadkość na placach zabaw i jest kolejka - i ogromna piaskownica gdzie zawsze są jakieś zabawki - których nigdy nie mam ze sobą i potem nie usiedzą długo :) zadaszone - obok piwko i wszystko co trzeba dla dorosłego zmęczonego rodzica haha - także suma sumarum super dzień i maluchy chcą wrócić znowu.

Dziękujemy, Joga_weda
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce nie jest warte zwiedzenia. Dzieci oglądając miniatury nudzą się ogromnie. Jedyną atrakcją dla nich są lunaparkowe maszyny. Dorośli po 20 minutach są zmęczeni przebywaniem na obiekcie.

Polecam to tylko osobą, które nie wiedzą co ze swoim wolnym czasem zrobić.

Dziękujemy, noahblack20
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Ciekawa atrakcja, niedaleko hotelu. Oprócz parku miniatur (jest ich na prawdę wiele), są atrakcje rodem z wesołego miasteczka i warownia rycerska. Cena niewysoka, warto.

1  Dziękujemy, Agnieszka O
Zrecenzowano: 24 maja 2019

Świetne miejsce na spędzenie miłego dnia. W pobliżu parku miniatur znajdują się również inne parki więc atrakcji nie brakuje.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Karapodrozniczka