Miejsce piękne i historia jegoż

Miejsce o tyle piękne jak piękna jest w nim zawarta historia i sposób jej pokazania. Warto tam... Przeczytaj więcej

Krzysztof M
Słupsk, Polska
Ważne miejsce

Dom rodzinny św. Jana Pawła II jest ważnym choć trochę niedocenianym miejscem na mapie Polski. To... Przeczytaj więcej

jansta_gool
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto poświęcić 70 min bo tyle trwa zwiedzanie Muzeum. Historia naszego Świętego Polaka Papieża opowiedziana przez przewodnika , przez obecność rekwizytów i pamiątek po Św. Janie Pawle II. Multimedialne ekspozycje. Podróż od narodzin aż po Jego śmierć. Polecam. Bilety należy kupić obok w kasie i wejścia są na daną godzinę w grupach po około 20 osób

Dziękujemy, moneciakk
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo się zmieniło - na plus oczywiście, jest multimedialnie - o wielu rzeczach usłyszysz po
raz pierwszy, przewodnik świetnie opowiada - polecam. Wizyta skłania do przemyśleń, inspirująca bardzo jest sala z listami, które ludzie napisali do JP II, z prośbami i podziękowaniami. Dużo przedmiotów jest oryginalnych, jak chociażby pistolet z którego strzelał zamachowiec.

Gorąco polecam

Dziękujemy, 201tomaszj
Zrecenzowano: 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce warte odwiedzenia. Wszystko dopracowane. Bardzo nowocześnie wykończenie. Zachwycony będzie zarówno młodszy jak i starszy. Pełen profesjonalizm ze strony przewodnika, naprawdę warto. Jak jesteś w Wadowicach, koniecznie tu zawitaj!

Dziękujemy, 576gabrielay
Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, przede wszystkim jest większe niż się wydaje patrząc z zewnątrz. Przewodniczka bardzo ciekawie opowiadała! Nawet mój dwulatek był zaciekawiony. Byłam pod wrażeniem połączenia tradycyjnych ekspozycji z efektami autowizualnymi. Można zwiedzić mieszkanie, w którym mieszkał Karol Wojtyła a w pozostałych salach przeżyć poszczególne etapy jego życia a to wszystko podane z morałem, który jest chyba najcenniejsza pamiątka jaka można wynieś z tego miejsca.

1  Dziękujemy, magdalenazt
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Akurat jak bylismy w maju obiekt byl zamkniety dla zwiedzajacych a szkoda chcialbym wejsc i pozwiedzac a tak trudno moze nastepnym razem.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, dariuszk503