Najniższe ceny za pobyt
Travelocity108 USD
Agoda.com158 USD
Wyświetl wszystkie 12 ofert
Zrecenzowano: 15 lutego 2021

cudownie spędzony czas w miłej kameralnej atmosferze , pokoje czyściutkie , serdeczna obsługa , bardzo smaczne jedzenie.W czasie pandemii osobny pokój dla posiłków sprawdził się rewelacyjnie , przyjemnie spędzony czas w SPA , masaże pierwsza klasa .

Termin pobytu: luty 2021
Dziękujemy, gabcio2k83
Zrecenzowano: 6 listopada 2020

Polecam gorąco. Hotel na najwyższym poziomie. Obsługa przemila, restauracja przepyszna, atrakcje dla każdego.mimo złej lokalizacji można odpocząć i dobrze się bawić. Czystość i komfort. Nie ma rzeczy do której się można przyczepić

Termin pobytu: luty 2020
Dziękujemy, 696dagmaras
Zrecenzowano: 27 września 2020 z urządzeń przenośnych

Plusy
- piękny, kameralny obiekt
- mało gości (cisza)
- uprzejma recepcja
- czysty basen
- wygodne pokoje

Minusy
- drogie **** (1900pln/2 noclegi w pokoju studio)
- pokój nie był sprzątany w trakcie pobytu  (śmieci, łóżko). Wymieniono papier i ogarnięto nieco łazienkę
- słabe posiłki - śniadania i obiady nudne, weganie umrą z głodu, pieczywo czerstwe (od hotelu z **** i takich cen oczekiwałabym pieczywa własnego wypieku lub chociaż świeżej bułki. Na grzankach mogłabym złamać zęby, surówka była mieszaniną tego, czego goście nie zjedli na śniadaniu, polana dressingiem ze śniadania - zero waste, ale może mogła być jeszcze druga do wyboru)
- jesteśmy ludźmi dostosowującymi się do zasad, nie cudujemy. Nawet jeśli coś jest głupie (płatne napoje do obiadu), nie strzelamy fochów, jest regulamin. Skoro więc przyjechaliśmy spóźnieni na obiadokolację, liczyłam się z tym, nasza wina i po drodze ogarnęłam rodzinie posiłek. Jakież było moje zaskoczenie, gdy zaproszono nas na ciepłą kolację z karty w ramach naszej opłaconej obiadokolacji (zapytałam 2x). Wow, naprawdę miło. Zamówiliśmy niewielkie porcje, nie mieliśmys zamiaru wykorzystać uprzejmości. Ale jednak Pani poinformowała nas, że naliczą nam to do rachunku. Tak się nie robi. Na koniec poprosiliśmy o wyjaśnienie tej sytuacji, aby hotel miał możliwość wyjść z sytuacji z twarzą, ale ostatecznie dopłaciliśmy jakąś kwotę "nie wiemy za co", umniejszoną "nie wiemy o co" (sok do kolacji? Różnicę w cenie między obiadem z karty, a obiadokolacją? Nie dostaliśmy rachunku). Jakiś niesmak pozostał, bo czuliśmy się jak złodzieje. Zostaliśmy zaproszeni, a potem poinformowani, że jednak to pomyłka i proszę wysokoczyć z kasy. Jeśli będziecie tak traktować mało wymagających gości, to bardziej wymagający Was zjedzą. Obyście umieli przyjąć konstruktywną krytykę.

Dziękujemy, 67agaj
Zrecenzowano: 21 września 2020

Jesteśmy tu już kolejny raz i kolejny raz jesteśmy oczarowani klimatem tego miejsca :) I jest to kwestia i otoczenia hotelu, ale przede wszystkim eleganckiego wnętrza starego młyna. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, klimatyczne wnętrza i muzyka na żywo. Oprócz tego, że w restauracji serwowane są smakołyki, to również nigdy nie było problemów, aby restauracja przygotowała posiłek uwzględniający moje indywidualne potrzeby żywieniowe. I choć bardzo brakuje Młyn Jazz Festwialu, to propozycja weekendowych mini koncertów daje namiastkę tej atmosfery :) i za ten pomysł dziękujemy.

Wskazówka dotycząca pokoi: W przypadku imprez muzycznych, muzyka nie jest słyszalna w pokojach hotelowych.
Dziękujemy, Agnieszka O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Beata C, Marketing, Młyn Jacka Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 14 października 2020

Z całego serca dziękujemy za tak wspaniałą recenzję. Jesteśmy niezwykle wdzięczni, gdy nasi Goście doceniają pracę, którą codziennie wkładamy w tworzenie tego miejsca. Jest nam bardzo miło, że odkryła Pani wyjątkowość Młyna Jacka. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego spotkania. Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano: 7 września 2020

Jak zawsze wszystko idealne:) Wybieramy ten hotel na różne okazje: wyjazdy rodzinne, imprezy, weekendy we dwoje i zawsze jesteśmy mega zadowoleni. Tym razem mieliśmy dodatkową atrakcję i zespołem jazzowym:)

Dziękujemy, 683beatad
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Beata C, Marketing, Młyn Jacka Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 16 września 2020

Szanowna Pani Beato
Z całego serca dziękujemy za pozostawioną opinię i tak wspaniałe słowa! Fakt, że chętnie powracają Państwo do Młyna Jacka to dla nas najlepsza rekomendacja i wynagrodzenie za pracę. Dziękujemy i z niecierpliwością oczekujemy kolejnego spotkania. Pozdrawiamy serdecznie