“Obiad przy okazji wizyty w parku”

CHAMPS - Sports Pub & Grill - American Style
Nr 3 wśród 41 Restauracje (Wadowice)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opis: Nie chce Wam się gotować obiadu, a chcecie smacznie zjeść? A może szukacie baru, żeby na luzie napić się dobrego alkoholu z przyjaciółmi w iście amerykańskim stylu? Nieważne! Nasza restauracja będzie idealnym rozwiązaniem! Amerykańska restauracja "Champs" zaprasza na kulinarną podróż po Ameryce, Meksyku, Azji i Europie. Miłośnikom sportu przypadnie do gustu różnorodność transmitowanych wydarzeń sportowych z całego świata, natomiast Gościom hotelowym miła i rodzinna atmosfera. Wieczorem restauracja zmienia się w miejsce spotkań i dobrej zabawy, w którym Goście mogą odprężyć się przy muzyce Rock&Roll i wyśmienitym drinku. Nasz sympatyczny personel gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Wykwintna i bogata kuchnia oraz bogata oferta menu zaspokoją gusta każdego. Szczycimy się najsmaczniejszymi i najdłuższymi grillowanymi żeberkami i największym golonkiem w Polsce, a nasze chamburgery zwalą z nóg nawet największego łasucha. Jeśli szukasz więc restauracji w okolicach Wadowic czy Andrychowa - wybór jest tylko jeden!
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Witam Wszystkich,
Przyszliśmy na 3 osobowy obiad
Spagetti dla dzieci, żeberka i kurczak z warzywami.
Żeberka - beznadzieja totalna. Porcja duża ale same kości nic mięsa na nich. Doprawione tragicznie i twarde hak diabli - Tu uwaga do właścicieli - kupcie porządne żeberka a nie te najtańsze na rynku, które sprzedaje jako odpad do wędzenia.
Spagetti dla dzieci polecam - moja mała pochłonęła porcje w mgnieniu oka
Z kurczaka żona też była zadowolona.

Ceny .....hmmmm sam nie wiem. 45 zł za kości to przesada, spagetti 14 zł a kurczak 30 zł - to jeszcze do przełknięcia

Reasumując - nie kupujcie żeberek bo to dno reszta ok !

Dziękujemy, Paweł D

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Wystrój bardzo fajny. Klimat jak w knajpie w usa ale ceny.... wyzsze niz w usa. Hamburger za 28 zl to juz przesada zwlaszcza ze nie jest tak duzy by np dwie osoby nim pojadly. Jesli by zeszli z cenami na ziemie byloby fajne miejsce

Dziękujemy, Jakub T
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

W Champs zjedlismy gazpacho, pierogi z kaczką i makaron z serem i kurczakiem (w stylu amerykańskiego mac&cheese). Gazpacho i pierogi z kaczka bardzo smaczne. Makaron z serem dobry, ale w sosie serowy można wyczuć topiony ser, co powoduje że danie wydaje się nieco sztuczne.
W środku miejsce jest przyjemne, typowo amerykańskie. Jest czysto, obsługa jest miła.
Restauracja znajduje się obok atrakcji turystycznych takich jak park dinozaurów i miniaturek, więc zainteresowani mogą połączyć zwiedzanie z dobrym jedzeniem.
Byliśmy zaskoczeni cenami, są dość wysokie. W karcie znajdują się jednak dania w normalnych cenach, więc każdy powinien byś w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

1  Dziękujemy, GlobtroterDM
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ParkHotelLyson, Kierownik, CHAMPS - Sports Pub & Grill - American StyleOdpowiedź udzielona 6 lipca 2019

Dziękujemy za przesłanie swojej opinii. Każda uwaga jest dla nas cenna. Ceny jak Pan zauważył, są dostosowane do każdego portfela ;) ale przede wszystkim do wielkości porcji. Popracujemy nad smakiem, tak, aby następna Pana wizyta była na 5+, na którą serdecznie zapraszamy ;)

Zrecenzowano 13 lutego 2019

Duży plus za wystrój , trochę mniejszy za jedzenie, minus za czas oczekiwania. Godzina w pustej restauracji. Obsługa kelnerska sympatyczna niestety nie ona przygotowuje posiłki w kuchni. Jeśli się ma trochę czasu to polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Joe G

Bardzo dziękujemy za przesłanie opinii. Każda uwaga jest dla nas bardzo cenna i pozwala nam się doskonalić. Zdecydowanie popracujemy nad czasem wydawanych potraw. Dziękujemy i mimo wszystko, zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja z duszą - amerykańską i sportową zarazem. Świetne drinki, kula lodowa jako deser to absolutny must have, a żeberek nie powstydzilaby się dobra knajpa w St Louis! Bardzo polecam jako niebanalny postój po drodze, a przy okazji także na nocleg w hotelu który jest zaraz obok.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, PawelL70

Dziękujemy Panie Pawle za te miłe słowa! Zapraszamy ponownie :)

CHAMPS - Sports Pub & Grill - American Style — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w CHAMPS - Sports Pub & Grill - American Style? Podziel się wrażeniami!