“Takie sobie”

Restauracja Jagiellońska
Nr 24 wśród 41 Restauracje (Wadowice)
Opis: W podziemiach kamienicy Jerzego Klugera – przyjaciela Karola Wojtyły, mieści się Restauracja Jagiellońska - miejsce, w którym króluje tradycyjna kuchnia polska. Potrawy proste, nie przekombinowane, czerpiące ze staropolskiej sztuki kulinarnej to co najlepsze - smak z dziecięcych lat. Dania przyrządzane są według sprawdzonych domowych receptur z najlepszych, a przede wszystkim świeżych produktów, podawane na rustykalnych talerzach, na drewnianych stołach, w otoczeniu wiekowych murów... Ze staropolską gościnnością zapraszamy w nasze progi!
Zrecenzowano 14 września 2019

Atrakcyjny lokal w piwnicach przy Rynku. Niestety to wszystko co najlepsze. Jedzenie przeciętne chociaż podane w atrakcyjny sposób . Niektórych pozycji w karcie brak . Obsługa ok. Ceny średnie . Czyli „ szału nie ma” .

1  Dziękujemy, Joe G

Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Odwiedzałem to miejsce za każdym razem gdy byłem w Wadowicach....gdy był (chyba) poprzedni właściciel i nazywało się to Miodowa 4. Teraz wraz ze zmianą nazwy zmieniło się chyba wszystko oprócz wystroju. Dania stały się jakieś bez smaku, nie przyprawione. Takie nijakie.
Najgorsza jednak jest obsługa. Młody kelner (pewnie jego pierwsza praca) musi się jeszcze baaaardzo dużo nauczyć. Brak podstawowej znajomości menu jest niedopuszczalne. Odpowiedzi na prawie każde pytanie "nie wiem - musze się dowiedzieć" lub "chyba tak ale..." są słabe. Wadowice to nie jest strasznie duże miasto i radzę dowiedzieć się gdzie obecnie pracuje poprzedni kelner (który obługiwał nas rok temu), który był klasą sam dla siebie. Radzę brać przykład z takich osób - wtedy obługa była na najwyższym poziomie, teraz niestety słaba 3. Życze jednak powodzenia i mam nadzieję, że następnym razem obługa i potrawy będą zwowu tak dobre jak za czasów Miodowej. Pozdrawiam.

Dziękujemy, tomaszw61
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna S, Kierownik, Restauracja JagiellońskaOdpowiedź udzielona 29 czerwca 2019

Dziękujemy za wizytę w naszej restauracji i czas poświęcony na podzielenie się swoją opinią. Z przykrością przyjęliśmy fakt, że Pana oczekiwania nie zostały spełnione.
Na początku pragnę zaznaczyć, że Restauracja Jagiellońska nie jest kontynuacją Miodowej 8, która zakończyła swoją działalność równo rok temu. Trzon naszego menu tworzą tradycyjne dania kuchni polskiej i dokładamy wszelkich starań, aby ocalić od zapomnienia smak takich potraw jak żurek na domowym zakwasie, barszczyk z uszkami, słynne wadowickie flaczki, czy też pierogi ręcznie lepione w naszej kuchni.
Ponieważ dużą część naszych Gości stanowią dzieci, staramy się, aby dania były delikatnie doprawione (przyprawy są na stołach), jako, że jedną z najważniejszych zasad naszej kuchni jest świeżość składników, z których przygotowywane są potrawy i to z nich wydobywamy smak.
Jeśli chodzi o kelnera, który Pana obsługiwał pracuje u nas od niedawna, co oczywiście nie usprawiedliwia braku znajomości menu. Bardzo za tę sytuację przepraszam i zapewniam, że osobiście zajmę się tym problemem, aby nie powtórzył się w przyszłości.
Panie Tomaszu, proszę nas nie skreślać i odwiedzić ponownie, chociażby po to, aby się przekonać, że bierzemy sobie do serca wszystkie opinie naszych Gości i wyciągamy z nich wnioski. Proponuję skontaktować się osobiście ze mną, abyśmy, monitorując przebieg realizacji Pana zamówienia, mogli zapewnić Panu możliwie najwyższą jakość usług. Mam nadzieję, że zobaczymy się jeszcze. Pozdrawiam serdecznie.
Justyna S, manager

Zrecenzowano 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa w restauracji na wysokim poziomie, bardzo sympatyczni kelnerzy. Świetne jedzenie, a w szczególności łosoś i makarony. Przyjazna atmosfera. Restauracja jest bardzo klimatyczna, aż miło w niej spędzać czas godzinami.. Bardzo polecam!!

Dziękujemy, nvtvliv X
Zrecenzowano 9 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Ładny wystrój i dobra herbata, to jedyne plusy niestety. Najpierw zamówiliśmy flaczki, niestety kucharz smaku nie ma, niedoprawione. Właściwie to był rosół gdzie dodano 5 flaków. niestety żenada. Jakbyśmy chcieli zjeść rosół, zamówili byśmy rosół.
Na danie główne w karcie 5 pozycji, nie licząc makaronów. Cóż z tego skoro z tych 5 opcji nie były dostępne ani policzki, ani nadziewane udko ani kaczka. Pani kelnerka mętnie tłumaczyła się problemami z dostawą w związku ze świętami. Dziwna rzecz, święta były trzy tygodnie temu a tu problemy z dostawa mięsa. Oj słabo, slabiutko...
Obsluga polecała udko, ale okazało się, że bez nadzienia! Do wyboru został jedynie schabowy z kością, z braku laku narzeczony zamówił. Owszem, schabowy został podany ale bez kości. Kolejna wtopa. Ja zdecydowałam się na opcję wegetariańską, ale niestety danie słabo doprawione. Kucharz boi się przypraw. Jak na restaurację z takimi aspiracjami naprawdę mega rozczarowanie.
Obsługa nie zapytała o nasze wrażenia, całość bardzo na minus... Nie polecam: nie najesz się, prawdopodobnie pół karty (i tak małej) nie będzie dostępne, a przy tym dania niedoprawione.

1  Dziękujemy, Justyna G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Justyna S, Właściciel, Restauracja JagiellońskaOdpowiedź udzielona 21 czerwca 2019

Pani Justyno, dziękujemy za opinię. Przeczytaliśmy ją z wielką uwagą i wzięliśmy sobie do serca, gdyż zależy nam na poprawie jakości naszych usług.
Niedostępność niektórych dań wiązała się ze zmianą menu, na ich miejsce pojawiały się nowe propozycje. Zmieniliśmy menu, flaczki gotowane są według nowej receptury, schab jednak podajemy bez kości, bo takie było życzenie większości naszych Klientów.
Spędziliście Państwo u nas sporo czasu, relaksując się przy dobrej herbacie (za jej skomplementowanie serdecznie dziękujemy!), więc chyba czuliście w naszej restauracji dobrze.
Zapraszamy więc ponownie, przetestujcie Państwo nasze nowe menu i sprawdźcie czy wysłuchaliśmy Pani cennych dla nas uwag.

Zrecenzowano 5 listopada 2018

Po spadkobiercy świetnej restauracji miodowa 8 oczekiwałem więcej. Niestety juz nie ma tego miłego klimatu i magii która towarzyszyła temu miejscu. Jest przytłaczająco i ciężko, obsługa jakby wystraszona, czuliśmy sie jak nieproszeni goście, pani menedżer widać ze wymagająca bo dziewczyny które tam pracowały były strasznie spięte i zestresowane jej obecnością, a pamietajmy ze to obsługa buduje miejsce i jakość. Mam nadzieje ze to sie zmieni i znów z przyjemnością będzie odwiedzać to miejsce. Na plus zasługuje wystrój i miła pani kelnerka, która pomimo całej atmosfery zachowała sie bardzo miło i uprzejmie. Życzę powodzenia i czekam na lesze zmiany.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, krzysztofk537

Restauracja Jagiellońska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Jagiellońska? Podziel się wrażeniami!