“Sushi 10/10, czas oczekiwania 1/10”
Sumo Sushi Wadowice — recenzja

Sumo Sushi Wadowice
Zamów online
Nr 5 wśród 41 Restauracje (Wadowice)
Opis: Zapraszamy Państwa do przeżycia niezwykłej przygody kulinarnej z krajem kwitnącej wiśni. Zapewniamy iż nasze dania składają się tylko ze specjalnie wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości. W naszej restauracji nie uznajemy kompromisów! Dlatego wizyta w Sumo Sushi jest ucztą dla każdego ze zmysłów!
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Restauracja ciężka do ocenienia. Sushi bardzo dobre, tatar z tuńczyka mimo że nie było bułki i został podany na ryżu też bardzo smaczny.
Niestety czas oczekiwania na dania baaaaardzo długi, zdecydowanie za długi ( przystawka +zestaw sushi około 70 min.)

Dziękujemy, Mariusz W

Zrecenzowano 9 czerwca 2019

Fantastyczne sushi, oprocz pozycji z karty sushi Master proponuje też swoje autorskie rolki. Polecam usiąść przy barze i posłuchać o japońskiej kuchni, rybach, pomysle na restauracje. W życiu nie spodziewaliśmy się że znajdziemy taki poziom w małych Wadowicach. Warto nadrobic drogi i spotkać ludzi pełnych pasji do jedzenia :)

1  Dziękujemy, Dooocia
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre sushi (w polskim wydaniu). Obsługa życzliwa i pomoca. Ceny dość wysokie (tyle samo co sushi w Paryżu), ale na pewno warto tutaj przyjść.

Dziękujemy, mn_draad
Zrecenzowano 10 września 2018

Bardzo dobre sushi, przygotowane do odbioru na zamowioną godzinę. Fajnie położona restauracja - przy rynku. Godna polecenia.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agata K
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jadam tam regularnie, co chwile coś innego i ZAWSZE jest pysznie. Ceny, jak na sushi, takie standardowe :)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Magda T

Sumo Sushi Wadowice — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sumo Sushi Wadowice? Podziel się wrażeniami!