“Warto przyjść”
Sumo Sushi Wadowice — recenzja

Sumo Sushi Wadowice
Nr 5 wśród 37 Restauracje (Wadowice)
Opis: Zapraszamy Państwa do przeżycia niezwykłej przygody kulinarnej z krajem kwitnącej wiśni. Zapewniamy iż nasze dania składają się tylko ze specjalnie wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości. W naszej restauracji nie uznajemy kompromisów! Dlatego wizyta w Sumo Sushi jest ucztą dla każdego ze zmysłów!
Zrecenzowano 9 lipca 2018

Zachęcona recenzjami przyszłam z przyjaciółmi na lunch w Sumo Sushi.I absolutnie się nie rozczarowałam.Najlepszy tatar z łososia ,jaki jadłam! Prawdziwy rarytas.Sałatka z trawy cytrynowej tez bardzo smaczna.Idealnie doprawiona.Sushi również bardzo smaczne.Obsługa miła.Warto tam zaglądać!

Dziękujemy, kinga08

Zrecenzowano 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry wybór! Przemiła obsługa, bardzo fajnie podane, doskonały smak, tatar z łososia poezja ! Doskonały, bardzo przyjemnie urządzony lokal. Polecam, mały rzecz do poprawki, więcej imbiru...i wasabi

2  Dziękujemy, Tomasz M
Zrecenzowano 15 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie, jedynie nie co mi nie smakowało to kawa, ale pani kelnerka dzięki swojej uprzejmości szybko naprawia sytuację. Napewno odwiedzimy i dziękujemy

1  Dziękujemy, Loras T
Zrecenzowano 27 maja 2018

Bardzo dobre sushi.Miła atmosfera.Jedzenie świeże.Gorąco polecam.Fajnie skomponowane potrawy.POZDROWIENIA DLA PANI KINGI!!!!!

Dziękujemy, bienieksc
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 17 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Mila obsluga i dobre jedzenie. Warto tam zajrzec, miejsce jest malo rozreklamowane i przez to traci klientow a jest warte tego zeby byc na mapie Wadowic gdzie jest niewiele miejsc z dobrym jedzeniem

Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor

Sumo Sushi Wadowice — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sumo Sushi Wadowice? Podziel się wrażeniami!