“Polecam !!! ”
Sumo Sushi Wadowice — recenzja

Sumo Sushi Wadowice
Nr 5 wśród 38 Restauracje (Wadowice)
Opis: Zapraszamy Państwa do przeżycia niezwykłej przygody kulinarnej z krajem kwitnącej wiśni. Zapewniamy iż nasze dania składają się tylko ze specjalnie wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości. W naszej restauracji nie uznajemy kompromisów! Dlatego wizyta w Sumo Sushi jest ucztą dla każdego ze zmysłów!
Zrecenzowano 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry wybór! Przemiła obsługa, bardzo fajnie podane, doskonały smak, tatar z łososia poezja ! Doskonały, bardzo przyjemnie urządzony lokal. Polecam, mały rzecz do poprawki, więcej imbiru...i wasabi

Termin wizyty: lipiec 2018
2  Dziękujemy, Tomasz M

Zrecenzowano 15 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie, jedynie nie co mi nie smakowało to kawa, ale pani kelnerka dzięki swojej uprzejmości szybko naprawia sytuację. Napewno odwiedzimy i dziękujemy

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, adhrian
Zrecenzowano 27 maja 2018

Bardzo dobre sushi.Miła atmosfera.Jedzenie świeże.Gorąco polecam.Fajnie skomponowane potrawy.POZDROWIENIA DLA PANI KINGI!!!!!

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, bienieksc
Zrecenzowano 17 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Mila obsluga i dobre jedzenie. Warto tam zajrzec, miejsce jest malo rozreklamowane i przez to traci klientow a jest warte tego zeby byc na mapie Wadowic gdzie jest niewiele miejsc z dobrym jedzeniem

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Cosmopolitan756039
Zrecenzowano 12 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Smacznie, obsługa miła i pomocna. Z minusów do poprawy; rolki słabo zrolowane (zbyt mało ubite) ale smaczne. Obsługa widząc turystów nie podała lunch menu mimo, że był pora właśnie na lunch. Drobnostki więc ogólnie polecam.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, MaciekBystrzak

Sumo Sushi Wadowice — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sumo Sushi Wadowice? Podziel się wrażeniami!