“Ze smakiem”
Sumo Sushi Wadowice — recenzja

Sumo Sushi Wadowice
Nr 6 wśród 37 Restauracje (Wadowice)
Opis: Zapraszamy Państwa do przeżycia niezwykłej przygody kulinarnej z krajem kwitnącej wiśni. Zapewniamy iż nasze dania składają się tylko ze specjalnie wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości. W naszej restauracji nie uznajemy kompromisów! Dlatego wizyta w Sumo Sushi jest ucztą dla każdego ze zmysłów!
Zrecenzowano 20 października 2017

Fantastyczne - inaczej nie opisze rolek które są serwowane w Sumo Sushi.
Brak przesady na którą choruje sporo lokali, za to wyeksponowanie świetnej jakości ryby która ma grać pierwsze skrzypce. Jedno z lepszych sushi jakie jadłam ostatnimi czasy, polecam, na pewno wrócimy.

Dziękujemy, Natalia C

Zrecenzowano 15 października 2017 z urządzeń przenośnych

Nareszcie sushi w Wadowicach. Byłem, widziałem, jadłem i polecam. Nie musimy już jeździć do Krakowa :-)

1  Dziękujemy, Dariusz W
Zrecenzowano 17 lipca 2017

Sumo sushi to jedna z niewielu restauracji gdzie poza naprawdę dobrym sushi znalazłam tak świetna atmosferę i podejście do klienta. W menu poza klasyką znalazłam również nieco bardziej kreatywne dania. desery a przede wszystkim rolki na słodko - rewelacja. Dla gości mniej doświadczonych, którym jak mi większość nazw mówi niewiele - zestawy degustacyjne! Naprawdę świetny pomysł. Jeżeli wybieracie się tutaj większą grupą a nie każdy jest zwolennikiem rolek, sumo proponuje przepyszną wołowinę, krewetki,wyśmienite zupy.. naprawdę byłam miło zaskoczona. Obsługa na najwyższym poziomie, Panie bardzo miłe i pomocne. Oczywiście niektóre dania potrzebują trochę więcej czasu, ale nie nazwała bym go "zbyt długim". Klimat tego miejsca sprawia, że czas oczekiwania nie jest tak odczuwalny. Lokal posiada dobrą lokalizację, za ogródek również należy się wielki plus.

Dziękujemy, AJoanna1707
Zrecenzowano 14 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam,szczególnie gdy jeszcze nie jedliście sushi ! Ze znajomymi odwiedziliśmy to miejsce pierwszy raz i na pewno będziemy wracać.Atmosfera,jedzonko i obsługa pierwsza klasa :)

Dziękujemy, Klaudia D
Zrecenzowano 13 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Byłam i szczerze polecam. Najlepsze sushi i desery jakie jadłam.
Dodatkowo na ogródku pyszne gałkowane lody :-)

Dziękujemy, Kinga G

Sumo Sushi Wadowice — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sumo Sushi Wadowice? Podziel się wrażeniami!