“Rynek w Wadowicach ”
Bistro Wado — recenzja

Bistro Wado
Nr 15 wśród 37 Restauracje (Wadowice)
Opis: W bistroWADO smak, świeżość i estetyka serwowanych dań to dopiero początek kulinarnych doznań. Tu można poczuć tętno kuchni, która pulsuje dziecięcą spontanicznością w odkrywaniu smaków. W naszym menu znajdą Państwo specjały z różnych zakątków ziemi, które podbiły miliony serc (nie wspominając o żołądkach). Obok podawanych w tradycyjnej formie kulinarnych hitów świata, proponujemy także ich eksperymentalne łączenia, dostarczające wielozmysłowych doznań. Lubimy różnorodność, ciągle proponujemy naszym Gościom nowe smaki. Czasem są to podróże kulinarne w inne zakątki świata, czasem odkrywamy sekrety kuchni najbliższego regionu. Dogodna lokalizacja w sercu Wadowic, w zabytkowej kamienicy na rynku sprawia, że łatwo do nas trafić. Wnętrze urządzone zostało z myślą o Gościach ceniących sobie kameralność i wygodę, zaś wyjątkowa atmosfera naszego bistro nie jest dziełem przypadku. Kulinarna pasja, jaką zarażamy się wzajemnie, wyzwala w nas mnóstwo pozytywnej energii, którą chcielibyśmy dzielić się z Naszymi Gośćmi. Serdecznie zapraszamy!

Duzy plus to położenie i ogródek. Jedzenie - no właśnie średnie bardziej niż bardzo dobre. Zapiekanka cieńka strasznie, nalesniki ok i burger w miarę. Obsluga sprawna. Ceny do zaakceptowania. Ogolnie przy okazji w Wadowicach moze byc... Wygrywa widokiem i położeniem ;)

Dziękujemy, Marcin W

Zrecenzowano 8 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Byłam tydzień temu w niedzielę 30.07 na obiedzie. Plus jest taki że wypuszczono mnie do środka z malym pieskiem ponieważ było bardzo zimno. I to chyba tyle.
Jedzenie słabe. Zamówiłam rosół i placka po węgiersku. Rosół bez smaku, woda z makaronem. Na placku próżno było szukac mięsa. Parę kawałeczków.
Kremowka wadowicka się obroniła.

Dziękujemy, Kat C
Zrecenzowano 19 czerwca 2018

W Bistro byliśmy 27.04, zamówilismy pizze i coś do picia. Niedługo czekalismy, pizza bardzo dobra. Obsługa szybka i bardzo uprzejma. Przy kolejnym pobycie w Wadowicach mamy lokal w którym można zjeśc dobry obiad

Dziękujemy, Joanka83
Zrecenzowano 5 maja 2018 z urządzeń przenośnych

dwukrotna próba zamowienia dań ktore widnieją w karcie, a de facto ich nie ma, a za drugim podejściem otrzymalismy odpowiedź, że serwują same napoje (godzina 21).

1  Dziękujemy, Adam O
Zrecenzowano 5 maja 2018

Moim zdaniem, gdyby ten bar z tym jedzeniem i był w mniej uczęszczanym miejscu, niż rynek w Wadowicach nie przetrwał by. Dużej ilości potraw z menu nie było (a byłem koło 14 w długi majowy), w smaku niezłe (jadłem schabowego), burger bez szału.Raczej nie polecam.

1  Dziękujemy, Four-eMki

Bistro Wado — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bistro Wado? Podziel się wrażeniami!