“Szału nie ma ale jak na Wadowice jest oki”
Burgerownia — recenzja

Burgerownia
Nr 9 wśród 41 Restauracje (Wadowice)

W Wadowicach napewno najlepsza bo bez konkurencyjna.

Obsługa bardzo miła i uśmiechnięta. Burgery w porównaniu z sieciówkami takimi jak Zdrowa krowa czy Pasibus niestety przegrywają. Mają dobre frytki.

Aaa „najlepsze” są ubikacje jak ktoś był to wie o czym pisze, głęboki PRL.

Dziękujemy, 430makss

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

To jedno z lepszych miejsc w Wadowicach, gdzie można zjeść naprawdę dobrego burgera z wołowiną! Zawsze smakuje wybornie!
Polecam!

Dziękujemy, 194sabinam
Zrecenzowano 21 lutego 2019

Choć i tam mogą znaleźć się lepsze. Mokra bułeczka z kotletem i paroma warzywkami. Marnie bardzo, najtańsze mięso. Tam nie maja pojęcia o robieniu burgerów. Za tą cenę jadłam kilka lepszych.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 255zaneta
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem z Warszawy, a mój chłopak z Krakowa. O Burgerownie zahaczyliśmy, wracając z wyjazdu do domu. Zachęciły nas opinie innych w internecie. Zamówiliśmy burgery z serem i z bekonem. Podane szybko. Bułka średnia, na pewno sklepowa, pod koniec cała była nasiąknięta sosem jak wata. Mięso świeże, niestety suchawe, mielone zamiast siekanego, jak w prawdziwym burgerze. Sera mało i najgorszego gatunku. Warzywa niedobre, bez smaku, kilka sztuk na krzyż. Za to ilość musztardy francuskiej mogłaby zabić chyba słonia. Burger miał smak musztardy. Majonezu nie zauważyłam, sos salsa do burgera to porażka. Poza tym wszystko wypadało z bułki, jedyny sos jaki czułam to wlasnie musztarda. Okropny sposób podania - jak w fast foodzie - folia, która potem jest cała brudna i brudzi wszystko inne. Tacka za mała. Frytki mało tłuste, ale i mało przyspieczone. Bardzo dobry sos czosnkowy do frytek.
Mając porównanie jakiego burgera można zjeść w Warszawie czy Krakowie, ten to jakaś żałosna imitacja. Dużo lepszego jedliśmy np.w Cieszynie, w Burger Brothers. Dla osób miejscowych może i są to najlepsze burgery w mieście, dla kogoś kto przyjechał z większego miasta jest to coś, żeby się na szybko zapchać. Zatruć się nie zatrujemy, ale przyjemności zero. Lokal ładny, ale mały, strasznie zimno.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, redandbad66
Zrecenzowano 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Oprócz bułki, sosów, mięsa, warzyw które smakują jak te z tanich budek przy dworcach to burger całkiem średni. Nie polecam lepiej wydać dwie dyszki na coś innego

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Dziadu

Burgerownia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Burgerownia? Podziel się wrażeniami!