“Dobre jedzenie w przystępnej cenie”
Cud Malina — recenzja

Cud Malina
Nr 12 wśród 41 Restauracje (Wadowice)

Dobra obsługa dobra, jedzenie smaczne, porcje odpowiednie, ceny bardzo dobre, jedynie wygląd trochę już stary do odświeżenia.
Polecamy

Dziękujemy, maciejkolm

Zrecenzowano 5 września 2019

Pyszne i dobrze podane posiłki, a byliśmy tak kilka razy. Miła obsługa. dania świeże - podane prosto z kuchni. Jak będziemy jeszcze raz w Wadowicach to ponownie tam będziemy.

Dziękujemy, Kazimierz D
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Często odwiedzam, lubię to miejsce. Idealne na spotkanie z grupką znajomych. Można posiedzieć na powietrzu pod parasolkami, popijając zimne piwko :)
Lokal na górze również zachęca do zatrzymania się na obiad, drinka, bądź kolacje.
Polecam!

Dziękujemy, 194sabinam
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

W "Cud malinie" byliśmy ze znajomymi w sobotę - 24.08 w 6 osób. Każdy z nas dostał zamówienie w innym czasie, czekaliśmy na nie bardzo długo, mimo małego ruchu w restauracji. W rezultacie jedna osoba jadła, a reszta się przyglądała. Panie kelnerki miały problem z zamówieniami, ponieważ nie miały pojęcia jakie danie było zamówione do konkretnego stolika. Wśród obsługi panował chaos. Jedzenie nie takie złe, jednak jakoś obsługi i realizacji zamówienia zdecydowanie pozostawia wiele do życzenia.
Nie polecamy.

Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Schabowy z buraczkami i ziemniakami - brawo !! Bardzo smaczne, świeże, schabowy jest popisem kucharza. Trochę przeszkadza długie oczekiwanie na menu, na kelnera, na rachunek ... Ale skoro w sezonie jest mnóstwo ludzi to inaczej nie da rady :) Polecam !

Dziękujemy, Piotr C

Cud Malina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cud Malina? Podziel się wrażeniami!