Wadowice

“Nie polecam”
Cud Malina — recenzja

Cud Malina
Nr 12 wśród 41 Restauracje (Wadowice)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

W "Cud malinie" byliśmy ze znajomymi w sobotę - 24.08 w 6 osób. Każdy z nas dostał zamówienie w innym czasie, czekaliśmy na nie bardzo długo, mimo małego ruchu w restauracji. W rezultacie jedna osoba jadła, a reszta się przyglądała. Panie kelnerki miały problem z zamówieniami, ponieważ nie miały pojęcia jakie danie było zamówione do konkretnego stolika. Wśród obsługi panował chaos. Jedzenie nie takie złe, jednak jakoś obsługi i realizacji zamówienia zdecydowanie pozostawia wiele do życzenia.
Nie polecamy.

Dziękujemy, Agnieszka B

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Schabowy z buraczkami i ziemniakami - brawo !! Bardzo smaczne, świeże, schabowy jest popisem kucharza. Trochę przeszkadza długie oczekiwanie na menu, na kelnera, na rachunek ... Ale skoro w sezonie jest mnóstwo ludzi to inaczej nie da rady :) Polecam !

Dziękujemy, Piotr C
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie ze świeżych produktów,miła obsługa!!!
Wracamy tam często!
Naprawdę bardzo dobra restauracja widać ,że dbają o ludzi

Dziękujemy, krzesz
Zrecenzowano 16 lipca 2019

polozona na uboczu restauracja z ogrodkiem.. duzy plus za pizze.. dobre ciasto oraz za nalesniki z malinami.. reszta nijaka

Dziękujemy, Voyage802812
Zrecenzowano 9 lipca 2019

Najlepsze drinki w mieście :)
Cud Malina Wadowice
Najlepsza restauracja w mieście Goraco
Zapraszam i Polecam :)

Dziękujemy, Karol P

Cud Malina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wadowice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cud Malina? Podziel się wrażeniami!