Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt fajny i udany, aczkolwiek było kilka minusów.
Byliśmy w tzw. pokoju rodzinnym czyli w zasadzie apartamencie z sypialnią, przechodnim pokojem i "aneksem kuchennym". Cudzysłów dlatego, że z wyposażenia kuchennego był tylko zlew i lodówka minibarowa. Nie był to dla nas priorytet bo stołowaliśmy się głównie w lokalach, ale skoro już ten aneks jest to od czasu do czasu chciałoby się coś upichcić na jakiejś kuchence czy od biedy mikrofalówce.
Kolejna sprawa to umiejscowienie pokoju. Jest on na ostatnim piętrze, gdzie nie dojeżdża winda, więc ew. wózek dziecięcy trzeba targać po schodach. Niestety zostaliśmy o tym fakcie poinformowani dopiero na miejscu, pomimo tego że przy rezerwacji wspominałem, że przyjeżdżamy z niemowlakiem.
Rozkładana kanapa (dostawka?) już mocno rozklekotana i przez to niewygodna do spania.
Na tym samym piętrze znajduje się sala zabaw, w której jednak przydałoby się trochę więcej zabawek. Skoro już przy tej sali jesteśmy to trzeba wspomnieć, że jest to tak na prawdę sala konferencyjna i w momencie gdy w hotelu odbywa się jakaś konferencja i sala będzie do tego celu wykorzystywana, zabawki są chowane i nie jest już ogólnodostępna.
Minusem może też być położenie hotelu, bo ten znajduje się przy stacji kolejowej. Fakt, pociągi nie jeżdżą często ale są słyszalne. Z drugiej strony do parku, tężni, rynku i kopalni jest rzut beretem i spokojnie można wszędzie iść piechotą.
Z minusów to tyle, a reszta to w sumie same plusy. Strefa SPA bez zarzutu (ew. minus to brak brodzika, ale za to basen jest w miarę płytki). Śniadania dobre. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pokoje czyste i dobrze sprzątane na codzień.
Generalnie, jeśli komuś nie przeszkadzają ww. rzeczy, to na pewno rodzinny pobyt uzna za udany. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, 673micha_j
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przejmna obsługa, zadawalajacy wybor alkoholi w barze (w pokojowym barku, także każdy powinien znaleźć cos dla siebie), piekny klasyczny wystruj całego hotelu oraz pokoji. W pokoju miękko, cicho i przyjemnie, rano jeśli trzeba, będzie ciemno dzięki grubym materiałowym roletom. Odpowiednią temperaturę zapewnia pokojowa klimatyzacja kanałowa. Na śniadaniu każdy znajdzie coś dla siebie bo szwedzki stół zastawiony jest składnikami i potrawami gatunkowymi. Jeśli chcesz możesz się wykapać w hotelowym kameralnym basenie lub spędzić czas w kawiarni w wygonym fotelu przy stoliku z lampką wina w lub filizanką kawy w ręku.
Dobry klimat gwarantowany.
Polecam.

Dziękujemy, WolnyElektron
Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje przestronne, z tarasem dla palących, łóżka bardzo wygodne, a jestem na tym punkcie dość przewrażliwiona.
Strefa SPA bardzo dobrze wyposażona, osoby wykonujące zabiegi są bardzo profesjonalne. Masaż konkretny, zabiegi na twarz i ciało bardzo relaksujące.
Hotel jest przygotowany na wszystko.
Dostałaś niespodziewanie okresu z powodu zmiany klimatu? Żaden problem, w recepcji poratują produktami higienicznymi.
Obsługa bardzo przyjazna i pomocna. Świetne śniadania oraz posiłki z karty w restauracji, w barze znakomite koktajle. Wielki plus za ekologiczne rozwiązania w hotelu (ekologiczne słomki do drinków oraz karteczki do zostawienia na łóżku kiedy pościel wymaga zmiany)
Reasumując naprawdę czuć te 4 gwiazdki, czujemy się bardzo dopieszczeni

Dziękujemy, sandradandek
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel odwiedziliśmy w styczniu.Pokój duży,dostawka dla dziecka to pełnowymiarowe łóżko za co duży plusik bo nawet młodsza córka mogła ze starszą siostrą poleżakować.Pokój bardzo dobrze dogrzewany,czysty z małą niespodzianką pod łóżkiem którą znalazła córka w trakcie zabawy.Sala zabaw dla dzieci z dużym potencjałem ale niestety bardzo słabo wyposażona plus za kolorowanki których nie brakowało zarówno w salce jak tez w restauracji.Gastronomia smaczna,porcje bardzo duże,dzieci wogóle nie mogły przejeść.Śniadania bez zarzutu duży wybór pieczywa,herbat,warzyw,owoców,słodkości.Obsluga grzeczna,pracowita,pomocna.Wielkim atutem jest długo czynny basen,przyjemna grota solna,ciekawa oferta zabiegowa.Korzystałam z zabiegu na twarz,który świetnie mnie zrelaksował i tylko słabo wyciszony gabinet był malutkim szczegółem którego moża się doczepić.Hotel usytuowany blisko kopalni soli stanowi świetne miejsce do regeneracji,wypoczynku oraz zwiedzania.Polecam

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Paulina R
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem z synem na jedną noc. Zależało nam na rozrywkach i się nie zawiedliśmy. Basen mimo, że mały to bardzo przyjemny. Dodatkowym plusem był stół bilardowy w całkiem dobrym stanie. Na szczególne uznanie zasługuje obsługa kelnerska w restauracji. Pani Patrycja, która nas obsługiwała wykonuje fantastyczną pracę. Miła, kompetentna, pracująca z pasją i zaangażowaniem. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, malymiki2015q