Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przejmna obsługa, zadawalajacy wybor alkoholi w barze (w pokojowym barku, także każdy powinien znaleźć cos dla siebie), piekny klasyczny wystruj całego hotelu oraz pokoji. W pokoju miękko, cicho i przyjemnie, rano jeśli trzeba, będzie ciemno dzięki grubym materiałowym roletom. Odpowiednią temperaturę zapewnia pokojowa klimatyzacja kanałowa. Na śniadaniu każdy znajdzie coś dla siebie bo szwedzki stół zastawiony jest składnikami i potrawami gatunkowymi. Jeśli chcesz możesz się wykapać w hotelowym kameralnym basenie lub spędzić czas w kawiarni w wygonym fotelu przy stoliku z lampką wina w lub filizanką kawy w ręku.
Dobry klimat gwarantowany.
Polecam.

Dziękujemy, WolnyElektron
Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje przestronne, z tarasem dla palących, łóżka bardzo wygodne, a jestem na tym punkcie dość przewrażliwiona.
Strefa SPA bardzo dobrze wyposażona, osoby wykonujące zabiegi są bardzo profesjonalne. Masaż konkretny, zabiegi na twarz i ciało bardzo relaksujące.
Hotel jest przygotowany na wszystko.
Dostałaś niespodziewanie okresu z powodu zmiany klimatu? Żaden problem, w recepcji poratują produktami higienicznymi.
Obsługa bardzo przyjazna i pomocna. Świetne śniadania oraz posiłki z karty w restauracji, w barze znakomite koktajle. Wielki plus za ekologiczne rozwiązania w hotelu (ekologiczne słomki do drinków oraz karteczki do zostawienia na łóżku kiedy pościel wymaga zmiany)
Reasumując naprawdę czuć te 4 gwiazdki, czujemy się bardzo dopieszczeni

Dziękujemy, sandradandek
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel odwiedziliśmy w styczniu.Pokój duży,dostawka dla dziecka to pełnowymiarowe łóżko za co duży plusik bo nawet młodsza córka mogła ze starszą siostrą poleżakować.Pokój bardzo dobrze dogrzewany,czysty z małą niespodzianką pod łóżkiem którą znalazła córka w trakcie zabawy.Sala zabaw dla dzieci z dużym potencjałem ale niestety bardzo słabo wyposażona plus za kolorowanki których nie brakowało zarówno w salce jak tez w restauracji.Gastronomia smaczna,porcje bardzo duże,dzieci wogóle nie mogły przejeść.Śniadania bez zarzutu duży wybór pieczywa,herbat,warzyw,owoców,słodkości.Obsluga grzeczna,pracowita,pomocna.Wielkim atutem jest długo czynny basen,przyjemna grota solna,ciekawa oferta zabiegowa.Korzystałam z zabiegu na twarz,który świetnie mnie zrelaksował i tylko słabo wyciszony gabinet był malutkim szczegółem którego moża się doczepić.Hotel usytuowany blisko kopalni soli stanowi świetne miejsce do regeneracji,wypoczynku oraz zwiedzania.Polecam

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Paulina R
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem z synem na jedną noc. Zależało nam na rozrywkach i się nie zawiedliśmy. Basen mimo, że mały to bardzo przyjemny. Dodatkowym plusem był stół bilardowy w całkiem dobrym stanie. Na szczególne uznanie zasługuje obsługa kelnerska w restauracji. Pani Patrycja, która nas obsługiwała wykonuje fantastyczną pracę. Miła, kompetentna, pracująca z pasją i zaangażowaniem. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, malymiki2015q
Zrecenzowano: 1 marca 2019

Przyjemny hotel położony w cichej okolicy, niedaleko kopalni soli Wieliczka. Czyste pokoje, basen, przyzwoite jedzenie w restauracji i na śniadaniu. Pomocna obsługa. Sala zabaw dla dzieci. Minusem jest brak pokoi rodzinnych.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, kruszwix